UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Recenze knihy Kristiny Haidingerové V rozkvětu ze série Zrnka temnoty

Recenze knihy Kristiny Haidingerové V rozkvětu ze série Zrnka temnoty
26.10.2022

Máte rádi bizarnost a originalitu? Pak si přečtěte knihu V rozkvětu od Kristiny Haidingerové.

V rozkvětu je malá, utlá knížtička s graficky líbivým přebalem. Vzala jsem ji do ruky a nevěděla, co čekat - wow, bylo to poměrně bizarní, ale tím pádem i dost originální. Autorka zvolila neobvyklé kulisy příběhu, něco jako její vlastní variace na svět za zrcadlem. Skrz průchod v knize se hlavní hrdinka dostane do tajemné zahrady, která je plná podivného hmyzu a všech možných i nemožných věcí, které si jen dovedete představit. Ač úplně neholduji erotické literatuře, dokonce se jí programově vyhýbám, tuto jednohubku jsem přečetla za jeden večer.

Čekejte detailní, podivné - nebojím se říct až úchylné, sexuální scény s... No, nechte se raději překvapit! Na můj vkus je jich v tak malé knížce možná až příliš, ale vzhledem ke závěrečné gradaci příběhu to autorce odpouštím. Bylo to atmosférické a zvrácené, ale prostě to musíte dočíst až do konce! Slabším povahám doporučuji při čtení knihy nejíst, a pokud se bojíte potvor, co mají hodně nohou, tak raději ani nečíst vůbec.

Kupte si Knížku Kristiny Haidingerové v eshopu GoldenDog.cz

Pokračujte do e-shopu: https://www.goldendog.cz/produkt/v-rozkvetu/

Recenze: Tereza Kulíšková
Zpracovala: Andrea JežkováKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.