UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

R. A. Salvatore: Noc lovce

R. A. Salvatore: Noc lovce
12.11.2018

Nebezpečné sítě v pavoučím městě...a běda drowům, kterým žena vládne.

Nakladatelství FANTOM Print vydává první díl akční fantasy série Rozervání:

Anotace

Sága R. A. Salvatoreho, která pronikla do žebříčku bestsellerů New York Times, pokračuje návratem temného elfa Drizzta Do’Urdena do Gauntlgrymu, kam se spolu se starými přáteli vydává zachránit Bruenorova věrného štítového trpaslíka, který byl proměněn v upíra. Drizzta a jeho spojence však nečeká pouze nebezpečná cesta Temnými říšemi a hrozba, kterou představují tamní nemrtví, navíc musí projít kolonií drowů, kteří by nejraději viděli Drizzta Do’Urdena mrtvého.

Info o knize

ISBN 978-80-7594-018-6
Autor: R. A. Salvatore
Název: Noc lovce
Série: Forgotten Realms: Kodex společníků 1
Překlad: Kateřina Niklová
Formát: brož., 145x205 mm
Počet stran: 384
Cena: 349 Kč
Datum vydání: 8. 11. 2018
Datum vydání e-knihy: 15. 11. 2018

Autor: R. A. Salvatore

Jeden z nejpopulárnějších fantasy autorů současnosti. Ačkoli má na kontě řadu vlastních sérií (Válka démonů, Šarlatový stín, Kroniky Ynis Aielle aj.), skutečný úspěch mu přinesla až sága Legenda o Drizztovi, kterou zasadil do RPG světa Forgotten Realms. Podobně si vedly i jeho knihy z univerza Star Wars. S manželkou a třemi dětmi žije v Massachusetts.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.