UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Pusťte si nový klip kapely BIOPOP Může zdát!

Pusťte si nový klip kapely BIOPOP Může zdát!
07.11.2017

Světovou předpremiéru videoklipu kapely BIOPOP s názvem Může zdát vám přináší Vanili.cz!

Radek Švec vás zve na křest klipu k písni Může zdát

Skupina Biopop pokřtí svůj nový klip k písni Může zdát, který točila s uznávaným filmovým režisérem a producentem Tomášem Krejčím, který patří v současné době mezi nejvyhledávanější producenty hudebních klipů české domácí scény. Tento klip ilustruje lehce fantasy atmosféru vesmírného prostoru, ticha, snů a milostného příběhu. To vše na vlně záměru naivního zpracování v kombinaci geniálního prostoru brněnského planetária a kartónových dekorací.

Mediálním partnerem nového klipu je online magazín Vanili.cz

Skupině se po čtyřech letech od svého vzniku podařilo v letošním roce dostat na pódia velkých českých festivalů. Jejich tvorba i v současnosti osciluje mezi odlehčujícími pop-rockovými hity a písničkami s transcendentálním přesahem. Výrazně vylepšila svou pódiovou šou a sebevědomí při živém provedení, a jestliže dostane i další důvěru domácích producentů a pořadatelů koncertů a festivalů, určitě čeká kapelu Biopop velmi nadějná budoucnost.

Videoklip "Může zdát" si můžete v předpremiéře vychutnat na stránkách Vanili.cz.

  • V premiéře bude klip uveden 9.11. v klubu Slavie České Budějovice od 20hodin a 25.11. klub Vzorkovna Praha.
Foto: Michal Žoudlík, děkujeme Radkovi Švecovi za poskytnutí fotografie

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.