UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Půlnoční projekce filmu INTERSTELLAR

Půlnoční projekce filmu INTERSTELLAR
26.10.2014

Využijte první příležitost vidět nejočekávanější scifi film tohoto roku! Termín premiéry scifi filmu INTERSTELLAR je 5.listopadu 2014 od 23:59 v kině Bio Oko.

VANILI.cz je partnerem půlnoční projekce

Festival sci-fi filmů FUTURE GATE FESTIVAL a Bio Oko vás zvou na půlnoční projekci dlouho očekávaného filmu Christophera Nolana INTERSTELLAR.

 

Půlnoční projekce INTERSTELLAR ve středu 5. listopadu ve 23.59 v Biu Oko.

 

Kromě sci-fi snímku oscarového režiséra s hvězdným obsazením (Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Ellen Burstyn, Michael Caine), který vstupuje do českých kin 6. listopadu, čeká na diváky i speciální výzdoba foyer kina, návštěvníci z jiné galaxie, překvapení i dárek. Vstupenky v ceně 150 Kč je možné zakoupit na pokladnách kin Bio Oko, Světozor nebo Aero nebo pro online nákup klikejte na čas projekce ve žlutém poli v linku zde:
http://www.biooko.net/cz/film/6972/Interstellar-%7C-Future-Gate/

„Když se náš čas na Zemi chýlí ke konci, je skupina výzkumníků pověřena nejdůležitějším posláním v lidských dějinách: cestou za hranice naší galaxie, při které má za úkol najít mezi hvězdami pro lidstvo nový domov.“

Přidejte se k nám na FACEBOOKU!

Připojte se k nám!

 

INTERSTELLAR vypráví příběh expedice, která se vydává za hranice známého světa a času přes červí díru s nelehkým úkolem najít záchranu pro lidstvo ze zdevastované Země. Po velkofilmech Temný rytíř a Počátek připravil Christopher Nolan pro své fanoušky na podzim 2014 další zajímavý filmový projekt INTERSTELLAR. Dlouho očekávané sci-fi staví na hvězdném obsazení. Hlavní role ve filmu ztvárnili například držitelé Oscara Matthew McConaughey (Klub poslední naděje), Anne Hathaway (Bídníci), Ellen Burstyn (Alice už tu nebydlí) nebo Michael Caine (Pravidla moštárny). INTERSTELLAR přináší do českých kin společnosti Warner Bros. Pictures a Paramount Pictures ve spolupráci s produkční společností Legendary Pictures a Syncopy/Lynda Obst Productions.

Půlnoční projekce snímku Interstellar pod hlavičkou Future Night přináší fanouškům festival sci-fi filmů Future Gate ve spolupráci s kinem BIO OKO

 

 

Zdroj: Warner Bros. Entertainment s.r.o.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.