UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Provokativní kalendář Vzpěračky 2018 boří mýty a předsudky

Provokativní kalendář Vzpěračky 2018 boří mýty a předsudky
25.09.2017

Prohlédněte si fotografie vzpěraček, které nafotily odvážný kalendář. Dvě Plzeňačky a jedna Brňačka poskytly rozhovor magazínu Vanili.cz

Když se řekne "vzpěračky", co vás napadne jako první?

Představujete si kypré sportovkyně bez ladných křivek a s příliš velkými svaly? Ale kdepak! Tenhle předsudek je ke krásným atletkám z celé ČR příliš krutý! Podívejte se na fotogalerii pod článkem a dáte mi za pravdu, že jsou to velmi sympatické holky zralé jako víno. Cílem nového kalendáře Vzpěračky 2018 je přesně to, co jsem avizoval ihned v počátku. Kalendář má lidem otevřít oči, aby získali reálný obraz toho, jak vzpěračky doopravdy vypadají...a věřte mi, že vypadají úžasně

O kalendáři Vzpěračky 2018

  • Ročník 2018 fotil opět David Nogol, který se se vzpěračkami setkal poprvé v roce 2016.
  • V kalendáři 2018 je 12 vzpěraček. Podobně jako v prvním ročníku je vždy jedna velká umělecká fotografie, zachycující ženskou krásu a v růžku malá fotografie stejné modelky ze vzpěračských závodů (je zde uvedeno jméno, váhová kategorie a nejlepší výkony v trhu a nadhozu).
  • Fotilo se v Praze na Petříně, ve Vilémově u Litovle na přehradě a v lomu Kurovice. Vzpěračky jsou z Náměště na Hané, Plzně, Prahy, Nového Hrozenkova, Holešova, Ostravy, Brna a Teplic.
  • Provokativní kalendář Vzpěračky 2018 si můžete objednat na stránkách http://www.vzperacky.cz/e-shop.

Rozhovory

Jak se Vám fotilo bez oblečení? Dala jste si panáka na kuráž?

Veronika Věžníková (Plzeň): Pro Julči kalendář (poznámka redakce: Julča je Julie Švecová - mistryně ČR ve vzpírání a organizátorka kalendáře, Julie vymyslela a zrealizovala projekt, který prezentuje úspěšné české vzpěračky pomocí uměleckých fotografií) jsem už fotila po třetí, tak jsem už ani stydlivá nebyla. Je teda pravda, že teď to bylo poprvé venku, kde jsem se styděla pouze ze začátku, ale po chvilce jsem už byla v pohodě. Navíc jsme fotili rychle, jelikož byla ještě celkem zima. Fotili jsme totiž v dubnu. Panák se spíše hodil na zahřátí, ale bohužel jsme nic neměli :-).

Ellen Švarcová (Plzeň): Nejedná se o akty, takže problém s pózováním v plavkách žádný nebyl. Ne, panáka nebylo třeba. Možná snad jen na zahřátí :-)

Klára Vašíčková (Brno): Měla jsem z toho trochu strach, jelikož jsem tak fotila i loni a s fotkami jsem nebyla vůbec spokojená. Naštěstí brzy po seznámení s fotografem jsem se uklidnila a věřila, že letos budou fotky lepší, a opravdu jsem z focení byla nakonec nadšená a užila si ho. Panáka na kuráž jsem si nedala, ale spíše jsem si ho měla dát na zahřatí. Nejhorší na tom byla právě ta zima. Fotit ve spodním prádle, když je venku na nule, není lehké. Pak jsme zkoušeli i na boso, ale to jsem nevydržela. Ta zima byla nesnesitelná.

Co na odvážné fotografie říká přítel a rodina?

Veronika Věžníková (Plzeň): Rodina zatím fotky neviděla, mimo přítele, ten mi pomáhal s výběrem fotky do kalendáře. Žárlivý naštěstí moc není, takže se mu spíše fotky líbily.

Ellen Švarcová (Plzeň): Nikdo z nich to neshledává jako přespříliš odvážné.

Klára Vašíčková (Brno): Jsem nezadaná, ale věřím, že nejsou na tolik odvážné, aby to někomu vadilo. Stejně tak rodina. Dnes už podle mě takové fotky nikoho nevytrhnou. I když je pravda, že babičce bych je asi neukázala. :-)

Co kdyby vás oslovil časovis Playboy s nabídkou focení za milion korun? Šla byste do toho?

Ellen Švarcová (Plzeň): Pravděpodobně by se jednalo o podvod, jistě tolik neplatí. Takže ne.

Klára Vašíčková (Brno): Pokud by to byly fotky podobného typu, nikoli vulgární, tak samozřejmě. Ale popravdě tento časopis nesleduji, tak nevím, jaké fotky tam jsou. Ale myslím, že obecně je to pro modelky nebo herečky pocta do něj fotit.

Máte ráda fantazii, žánr science fiction, fantasy nebo horory?

Veronika Věžníková (Plzeň): Horory mě baví už od dětství, ale baví mě i fantasy filmy. Moc se mi líbil Deadpool, jelikož mam ráda komedie a parodie a hodně se mi líbil Warcraft, na tom jsme byli s přítelem v kině, ze kterýho jsme odcházeli hodně spokojený a natěšený na další díl.

Klára Vašíčková (Brno): Fantasy i sci-fi miluju, horory mám ráda, ale obvykle se na ně nemohu dívat sama, jelikož se dost bojím, takže to je trochu problém.

Jaký fantastický film je podle Vás nejlepší?

Klára Vašíčková (Brno): Miluju Harryho Pottera i Hobita a Pána prstenů. Jak filmy, tak knihy. Až ale asi před půl rokem jsem se podívala na všechny Star wars a to je pro mě číslo jedna. Hrozně dlouho jsem se tomu bránila, protože mě to moc nelákalo. Ale teď to každému doporučuji, mamku jsem donutila podívat se na všechny díly a když to zvládla během dvou dnů, byla jsem na ni moc pyšná.

Chtěla byste být na 1 den mužem? Pokud ano, proč?

Ellen Švarcová (Plzeň): Jasně, zkusit se má vsechno :-)

Klára Vašíčková (Brno): Určitě bych byla ráda alespoň jeden den mužem, infiltrovala bych se do mužského prostředí a zjišťovala, o čem spolu mluví a jak přemýšlí bez žen. :-D

Děkuji za rozhovor

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Foto: David Nogol (foto poskytla organizátorka kalendáře Julie Švecová)

Provokativní kalendář Vzpěračky 2018 si můžete objednat na stránkách http://www.vzperacky.cz/e-shop.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.