UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Prošvihli jste scifi pecku Marťan? Vyražte do Plzně do Měšťanské besedy!

Prošvihli jste scifi pecku Marťan? Vyražte do Plzně do Měšťanské besedy!
29.01.2016

Mrzí vás, že už v kinech nedávají Marťana? Máme pro vás tip na plzeňské kino, které Marťana uvede v pondělí 8. února 2016!

Marťana promítne Kino Beseda během přehlídky Best of 2015

Celkem 19 filmových perel roku 2015 bylo vybráno do programu jedinečné přehlídky s názvem Best of, kterou Kino Beseda pro své diváky sestavuje již třetím rokem. Nabídne snímky ověnčené Zlatými glóby, nominacemi na Oscara i cenami ze světových filmových festivalů. Best of 2015 začíná 8. února 2016 a potrvá tři měsíce.


19 snímků a nespočet filmových cen – tak lze stručně charakterizovat unikátní filmovou přehlídku Best of 2015 vKině Beseda. Diváci tu od února až do května mohou vidět ty největší filmové skvosty uplynulého roku. „Vybírali jsme stejně jako v minulých letech pečlivě a do programu jsme zařadili snímky, které bodovaly na Zlatých glóbech, jsou horkými kandidáty na nejslavnější filmové ceny Oscar nebo se pyšní cenami a nominacemi z festivalů v Cannes, Torontu či od Evropské filmové akademie,“ říká Ivan Jáchim, programový ředitel Kina Beseda. „Až přehlídka Best of 2015 v Kině Beseda 8. února odstartuje, budeme už vědět, které zpromítaných filmů obstály před americkou Akademií a z oscarového klání si odnesly si zlatou sošku.“

Marťan zahájí přehlídku filmů BEST 2015 v pondělí 8.února 2016

Přehlídku Best of 2015 zahájí 8. února 2016 snímek Marťan režiséra Ridleyho Scotta. Tento sci-fi film se může pochlubit dvěma Zlatými glóby a sedmi nominacemi na Oscara.

 

Diváci se mohou těšit i na filmový hit Revenant – Zmrtvýchvstání mexického režiséra Alejandra Gonzáleze Inárritu, který si vysloužil tři Zlaté Glóby v kategoriích Nejlepší film, Nejlepší režie a Nejlepší herec a získal i nejvíce nominací na Oscara, o zlatou sošku se bude ucházet ve 12 kategoriích. V rámci přehlídky Best of 2015 ho Kino Beseda promítne 4. dubna 2016.

Životopisné drama Steve Jobs bylo oceněno dvěma Zlatými glóby za Nejlepší scénář a Nejlepší herečku ve vedlejší roli a v oscarovém ohni má dvě nominační želízka. Diváci ho v Kině Beseda uvidí 11. dubna.

 

Čtyři nominace na Oscara a Zlatý glóbus pro Nejlepší herečku obdrželo drama Room, o jednu nominaci méně a Zlatý glóbus v kategorii Nejlepší hudba si odnesl western podle Quentina Tarantina Osm hrozných.

 

Přehlídka Best of 2015 dále uvede například maďarské drama Saulův syn, oceněné Zlatým glóbem jako Nejlepší zahraniční film, Nejlepší evropský dokument roku 2015 Amy, Nejlepší evropský film roku 2015 Mládí a také český film Petra Zelenky Ztraceni v Mnichově.

 

Kompletní program filmové přehlídky: Best of 2015

Vstupenky na projekce v ceně 110 Kč jsou v prodeji na www.mestanska-beseda.cz, v Předprodeji vstupenek na náměstí Republiky 41 nebo přímo v Měšťanské besedě.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.