UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Prodej fotek a autogramů hvězd Comic-Con Prague 2020 byl zahájen!

Prodej fotek a autogramů hvězd Comic-Con Prague 2020 byl zahájen!
19.11.2019

Festival popkultury Comic-Con Prague spustil v e-shopu prodej fotek a podpisů hvězd. Nabízí tak unikátní možnost získat vzácné podpisy herců a hereček.

Navíc se k tomu na místě budou zdarma podepisovat i komiksoví tvůrci, spisovatelé a další známé osobnosti. Historicky první Comic-Con Prague proběhne v termínu 7.– 9. února 2020 v pražském O2 universu.

„Zážitků a zkušeností si aktivní mladí lidé cení nejvíc, když máte zážitky, máte i skvělé vzpomínky. Vycházíme vstříc tomuto trendu a přivezeme na Comic-Con Prague plejádu zahraničních hostů, se kterými se mohou jejich fanoušci setkat, vyfotit nebo získat jejich podpis. Cena za účast takových osobností zejména z řad herců je často srovnatelná s náklady na vystoupení zpěváka nebo hudební skupiny a financování jejich návštěvy z prodeje společných fotografií s fanoušky a podpisů je na západě zcela běžné a tamní fanoušci jsou na to zvyklí,“ uvádí Pavel Renčín, marketingový ředitel Active Radio, jejíž produkční divize NoLimits akci spolupořádá.

Jak to funguje?

Vstupenku na Comic-Con Prague si zájemce koupí prostřednictvím sítě Ticketmaster. V její ceně je zahrnutý nabitý program v 15 sálech a pódiích, včetně všech besed s hosty. „Ke vstupence na festival si fanoušek může ještě dokoupit jedinečný zážitek s oblíbenou hvězdou prostřednictvím e-shopu Comic-Con Prague. Podle harmonogramu účasti hostů si zvolí den a zda má zájem o společnou fotku, podpis nebo podepsanou studiovou fotku. V lednu si pak ještě podle upřesněného programu vybere konkrétní čas, ve kterém pak přijde do vyhrazeného prostoru, aby získal nejen fotografii či podpis do sbírky, ale i zážitek se svým oblíbencem,“ vysvětluje Václav Pravda, programový ředitel festivalu. Ceny fotografií a autogramů se pohybují od 190 Kč v závislosti na vybrané hvězdě.

Z řad herců svoji účast již potvrdili například:
Ron Perlman (Kráska a zvíře, Hellboy, Hellboy 2: Zlatá armáda, Blade II, Star Trek: Nemesis, Zákon gangu, Pacific Rim),
Brandon Routh (Superman se vrací, Legends of Tomorrow, The Flash, Arrow, Chuck),
Ian McElhinney (Hra o trůny, Krypton, Hornblower, Rogue One: Star Wars Story),
Casper Van Dien (Hvězdná pěchota, Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel, Tarzan a Ztracené město, Ospalá díra, Alita: Battle Angel),
David Nykl (Hvězdná brána: Atlantida, Arrow, Supernatural, Heuréka – město divů, Bez vědomí),
Predrag Bjelac (Harry Potter a Ohnivý pohár, Letopisy Narnie: Princ Kaspian, Gangster Ka, Rapl, Cirkus Bukowsky),
Anne Schaffer ( Harry Potter a Princ dvojí krve, Harry Potter a Relikvie smrti, Zaklínač, Hollyoaks).
Z komiksových tvůrců pak třeba Marco Turini, Alvaro Martinez, Brian Azzarello, Petr Kopl nebo Jonáš Ledecký.

Novinky a aktuality o akci můžete sledovat na Webu, Facebooku a Instagramu, kam budou postupně přidávány nové podrobnější informace.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.