UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Proč by se žena či muž měli stydět za to, že dělají nahé fotky?

Proč by se žena či muž měli stydět za to, že dělají nahé fotky?
03.07.2017

Přečtěte si zajímavý rozhovor s modelku Lucy o focení aktů, studu, scifi a cestování v čase. FOTOGALERIE!

Jaká je vaše profese? 
V současné době se věnuji několika věcem najednou. A to fotomodelingu, dále dělám promotérku Stand up comedy Daniela Ference: https://www.facebook.com/fanielferenc/. Daniel Ferenc je stand up komik pocházející z Ústí nad Labem v současné době žijící v Praze, je členem Underground comedy a vystupuje na Prima comedy central v Comedy clubu. MY STORY je jeho vlastní hodinové vystoupení, které ted dělá live a musím říct, že je to jeden z nejlepších stand up komiků, co znám. Nadějnej mladej kluk, moc mu fandím... jo a v nejbližší době bych měla začít pracovat na deset dní v měsíci v kosmetickém a masážním salonu ve Švýcarsku.

Jaké vaše poslední fotografie vám udělaly velkou radost a proč?
Loni jsem se účastnila photo workshopu KontAktPhoto s lektorem Antonínem Kratochvílem, kterého obdivuji. A byla jsem nadšená, když jsem měla možnost vidět poté své fotografie v nadživotní velikosti na výstavě v Galerii 4 v Chebu. Minulý měsíc jsem pro změnu byla fotit ve Švýcarsku pro kosmetický salon, který je zaměřený na Egyptskou kosmetiku a masáže a stala jsem se jejich novou tváří, z výsledků jsem byla nadšená.

Myslíte si, že je ve vesmíru mimozemský inteligentní život?
Jsem si jistá, že tu rozhodně nejsme sami. Nevím, jestli jsou to ET, ufounci, transformeři, predátoři, ztracené duše, či častice energe, ale rozhodně vím, že nejsme jediní. Čím bysme si to taky zasloužili být jediní v galaxii, že? :D

Co byste poradila modelkám, které se stydí fotit glamour nebo akty? Máte recept na překonání studu? Pomáhá alkohol nebo je to lživý a otřepaný mýtus?
Přijde mi opravdu hloupé, že v dnešní civilizované době jsme dost puritánští. Děti koukají na horory, rodiče jim kupují střílečky na playstationy, ale chraň Bůh, aby vidělo dítě obraz s nahým tělěm....VŽDYŤ JE TO PORNO, ŽE???!!! :-D. Tenhle názor by spousta lidí mělo logicky zvážit. Proč by se žena či muž měli stydět za to, že dělají nahé fotky? Jiní dospělí se nestydí za to, že kupují dětem návod na hrubé nasilí. Co z toho je přirozené? Co z toho je správné? Co z toho je společensky tolerované? Vtipné že?! ;-)

Recept na překonání studu, je dle mě uvědomění si sama sebe a své krásy. Není to o tom, že musíte mít míry 90-60-90, ale musíte se mít rád a to je důležité, pak se přeci není za co stydět.

Těm opravdu stydlivým prý alkohol pomáhá, dokonce jsem se kolegyň i ptala, jestli ho před focením potřebují, ale sama to nemůžu posoudit, nemám se studem problém.

Kdyby bylo možné cestování v čase, kam byste se vydala a proč?
Chtěla bych asi zpět do dětství. Měla jsem úžasné dětství díky celé své milující rodině. Zrovna nedávno jsem nad tím přemýšlela. Proč bych se chtěla vracet někam, kde bych byla sama s lidmi co neznám. Já bych si mnohem raději užila znovu to, na co s láskou vzpomínám :-)

Co vás čeká za zajímavý projekt v nejbližší době?
Momentálně se chystám na focení do Chorvatska, kam se moc těším... a po návratu pokračování focení ve Švýcarsku. 

Máte ráda scifi filmy?
Je pravda, že je moc nemusím - takové jako Hvězdnou bránu a nijak neholduju Star wars (promiňte všichni) :-D. Ale mám samozřejmě ráda Marvelovce, Transformers a Hunger games.

Jak má podle vás vypadat pěkná erotická fotka? Má ukazovat vše nebo jen naznačovat?
To je věc, na které se spousta lidi stále nemůže shodnout. Jelikož fotím od portrétu po akt, jsem toho názoru, že akt je nahá fotorafie  bez sexuálního podtextu bez nohou "do praku", zatímco erotická fotografie sexuální podtext má a nohy od sebe většinou také. Ale, jak říkám, je to věc názoru. Myslím, že specifikované to nikde úplně není.

S jakou pohádkovou postavou nebo nadpřirozenou bytostí byste se chtěla pomilovat?
Tak to mi dejte chvilku :-D Může být Captain America, ohnivec z Avengers ? :-D

Jaký vztah máte k žánru fantasy (magie, draci, víly...)?
Miluju to, chtěla bych svého draka nočního ďase. 

Představte si, že byste mohla být na 1 den mužem. Co všechno byste chtěla stihnout vyzkoušet?
:-D Chtěla bych zkusit sbalit ženskou, protože mě zajímá, jak složitý to vy chlapi máte, pak čůrat ve stoje (to vám strašně závidíme :D ), určitě masturbaci a sex, protože mě zajímá, jestli cítí chlap jiné pocity při vyvrcholení než my ženy. A pak bych se zkusila chovat občas jako idiot a hulvát, protože mi přijde, že to je v dnešní společnosti normální a nikoho to nepřekvapí, tak bych zkusila takový test :-D.

Jaké fotografy máte v oblibě a doporučujete jejich služby?
Je jich víc a kdybych tu měla všechny vypisovat, tak mi určitě někdo z nich vynadá, že jsem na něj  ni zapomněla. Ale musím říct, že pražský Experimentální fotoateliér Image club je místo, kam se vždy ráda vracím. Skvělá asistentka s vizážistkou v jedné osobě a fotograf, který ví co dělá, nemluvě o výbavě ateliéru. Což mi připomíná, že se s nimi musím spojit ohledně jednoho projektu, co plánujeme.

Kdyby si chtěla nějaká firma či fotograf objednat vaše služby, co má pro to udělat? Jaké služby nabízíte a jak vás mohou zákazníci kontaktovat?
Jak jsem již výše zmínila fotím od portrétu po akt.

Kontaktovat mě lze na instagramu zde : https://www.instagram.com/hollymodelslucy/

nebo na FB zde : https://www.facebook.com/LucieHollyModels/

Foto: archiv Lucy
 
Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.