UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Proběhlo autorské čtení na podporu scifi knihy Vostrá krása

Proběhlo autorské čtení na podporu scifi knihy Vostrá krása
28.07.2015

Autorské čtení scifisty Jana Vavřičky na podporu charitativního literárního projektu Vostrá krása se uskutečnilo v pátek 24.7.2015 v KD Konstantinovy Lázně.

V pátek 24.7.2015 se v Konstantinových Lázních konalo autorské čtení Jana Vavřičky. Ten přečetl povídku Skokan z knihy Vostrá pohoda a také jednu povídku z připravované sbírky Vostrá krása. Tím vlastně poprvé na veřejnosti představil část této knihy.

 

Jde o charitativní projekt, kdy toto čtení bylo první ze série připravovaných akcí, které jdou na podporu vzniku ilustrované sbírky fantastických povídek Vostrá krása, kterou ilustruje malíř Petr Šrédl. Celý výtěžek z prodeje knihy půjde sdružení Krása v srdci, které bylo založeno počátkem roku 2009 a jehož cílem je podpora a pomoc sociálně slabším a problematickým skupinám.

 

Charitativní projekt Vostrá krása podporují i známé osobnosti, jako například Miss České republiky Lucie Křížková, spisovatel Ivo Fencl, nejkrásnější Dívka Šumavy Barbora Povišerová, starosta města Stříbra Karel Lukeš, zpěvačka Bára Zemanová, Miss Czech Press Veronika Dejová, malířka Karolína Wellartová, režisér Petr Smazal, filmař Majk Kasl a finalistky soutěže Česko-Slovenská MISS 2015.

 

Poslechnout si čtení scifisty Honzy Vavřičky přijela i Michaela Tóthová ze Stříbra. „Děkujeme za super akci, Povídky jsou pěkné, zábavné. Už se těšíme na celou knížku. Zajímavé jsou i připravované karikatury Petra Šrédla. Další podobné akce vítám,“ řekla M. Tóthová.

 

Podobný názor měla i Pavlína Neubauerová z Prahy. „Příjemný večer. Skvělá, domácí  atmosféra, autor zapojoval i publikum, zaujal mě suprovým kostýmem. Jeho povídky opět sklidily můj obdiv. Domů jsem si odnesla vtipnou karikaturu a ještě fajn pocit, že jsme přispěli na dobrou věc.

(MarS)

Projekt mediálně podporují:

""

 

""

 

Mediálním partnerem je rádio KISS PROTON, portál REGIONPLZEN.CZ, scifi web VANILI.cz a sihelska.stribro.cz.Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.