UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Přijďte si zabojovat jako hrdinové z her Witcher nebo Assassin´s Creed Syndicate

Přijďte si zabojovat jako hrdinové z her Witcher nebo Assassin´s Creed Syndicate
05.05.2016

Boj s rychlými monstry, s převahou protivníků a nadlidské schopnosti, to je zaklínač jak ho známe z her i knížek pana Sapkowského. Geralt a ostatní se umí nejen ohánět mečem, ale i zápasí a poradí si s nezvyklými zbraněmi, jako je šavle nebo dýka. Vyzkoušet si boj jako zaklínač, ale i roli jeho protivníků lez nyní naživo.

A nejen to, z jiného soudku je brutální pouliční boj zblízka ve viktoriánském Londýně ovládaném gangy – to je hlavní tahák nového titulu herní série Assassin Creed Syndicate. Až osmnáct vybraných účastníků si teď může zabojovat jako hrdinové těchto her a příběhů na workshopech, který, již v druhém běhu, pořádá Dům rytířských ctností Brno. Účastníci si v sobotu 7. května vyzkouší většinu unikátních herních stylů boje v akci Zaklínač bojová škola a hned týden na to 14. Května se mohou vrhnout do víru Londýnského podsvětí.

 

Assassini a assassinky se vyzbrojí především viktoriánským bojovým uměním Bartitsu, použijí bojovou vycházkovou hůl, nůž kukri či boxer (kus železa na pracce). Londýnský rváč nepohrdne ani obuškem, kudlou, kordem v holi či provazem (ve hře na vystřelovacím háku). V rukou jejich nepřátel budou bowie nůž, sekáček, basebalová pálka nebo se budou prát holýma rukama ve stylu British Bare Knuckle boxu. A co víc: Simulace boje na střeše vlaku? Yes. Fight club s přesilou? Yes. Lopatou do xichtu? Yes! Z praktického hlediska čeká účastníky zážitková výuka boje. Realita versus hra. Pohyb včetně kaskadérských technik.

 

 

Již na minulých bězích obou témat byli někteří účastníci v úžasných kostýmech, ale podmínkou to jistě není. Veškeré vybavení pořadatelský spolek půjčuje, stačí oděv a obuv do tělocvičny. Akce začínají v sobotu v 9 hodin a končí zhruba v 17 hodin, v poledne bývá pauza na oběd. Workshopy se konají v Domě rytířských ctností v Brně (Hermannova 3), který poskytuje nádhernou šermírnu v budově z 19. století. Přespání v dobové šermírně možné! Mnohem více informací se dozvíte na webovkách nebo facebooku, kde je také řada fotografií z předešlých akcí. A pokud jsme vzbudili váš zájem, neváhejte! Směr dobrodružství.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.