UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Přihlašte své malé dobrodruhy na letní filmové příměstské tábory v Muzeu Karla Zemana

Přihlašte své malé dobrodruhy na letní filmové příměstské tábory v Muzeu Karla Zemana
08.03.2018

Březnový program v muzeu FILMOVÉ LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY:

Cesta do pravěku s filmovým štábem Karla Zemana

Konečně spouštíme už tak očekávané přihlašování na letní příměstské tábory! Pro vaše malé i větší dobrodruhy jsme připravili vzrušující návrat časem zpět do doby pravěkých zvířat a dosud neobjevených krajů.
Děti se na týden stanou součástí filmového štábu putujícího po jednotlivých etapách života na Zemi až do pravěku. Do dnešních dnů se tak vrátí s dosud nevídaným filmovým materiálem, novými přáteli z okolí a úžasnými zážitky ze společně prožitých dobrodružství.

Vybírat můžete z 9 turnusů!

SOBOTNÍ WORKSHOPY ANIMACE: jen v březnu více termínů a nové techniky

V rámci spolupráce s filmovým festivalem Febiofest otevíráme v březnu hned čtyři termíny jedinečných dvouhodinových workshopů klasické a křídové animace.

Přihlašovat se můžete už teď. Tak ať Vám místa neutečou!

PRAVĚKÉ VELIKONOCE: velikonoční lov dinosauřích vajíček po Kampě 29. 3. —  2. 4.

Letos oslavíme Velikonoce v duchu Cesty do pravěku! Již tradičně budeme vyrábět v tématických velikonočních dílnách, vytvoříme si jarní animované filmy a především se v pátek zúčastníme speciálního velikonočního lovu dinosauřích vajíček plných krásných dárků - včetně vstupenek do Muzea!
Pro více informací sledujte naše webové stránky.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.