UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Předpremiéra scifi filmu MARŤAN od Ridleyho Scotta v Bio Oko

Předpremiéra scifi filmu MARŤAN od Ridleyho Scotta v Bio Oko
12.09.2015

FUTURE GATE SCI-FI FILM FESTIVAL a VANILI.cz zvou na předpremiéru očekávaného snímku MARŤAN v hlavní roli s Mattem Damonem, která proběhne ve středu 30. září ve 23.00 v kině Bio Oko.

Scifi hit Marťan 30. září ve 23.00 v kině Bio Oko!

Režisér Ridley Scott (Vetřelec, Blade Runner) přináší divákům velmi očekávaný scifi film Marťan. Jde o příběh astronauta, který s důvtipem a nevyčerpatelným smyslem pro humor bojuje na nehostinné rudé planetě o přežití a návrat na Zemi. Filmová adaptace s hvězdným obsazením (kromě Matta Damona například Jessica Chestain nebo Sean Bean) vznikla podle úspěšné knižní předlohy Andyho Weira (Marťan, 2011). Vstupenky na předpremiéru s tematickými dekoracemi, Marťany v kině i soutěží v ceně 150 Kč je možné zakoupit na pokladnách kin Bio Oko, Světozor, Aero anebo na http://www.biooko.net/cz/.

Přidejte se k události na FACEBOOKU!

Zažijte unikátní scifi večer! Přidejte se události: Česká předpremiéra scifi filmu Marťan na FACEBOOKu!

Sejdeme se 30.9.2015 v kině Bio Oko

Astronaut Mark Watney na Marsu málem zahynul

Ostatní členové posádky Marka opustili

Astronaut Mark Watney (Matt Damon) v průběhu mise na Mars málem zahynul v prašné bouři a ostatní členové jeho posádky opustili rudou planetu v domnění, že je mrtvý. Nemá jak odeslat posádce zprávu, že přežil. Vyzbrojen svým humorem, důvtipem a technickými znalostmi se nevzdává, bojuje o přežití a snaží se vyslat nouzové volání na Zemi. V okamžiku, kdy se mu to podaří, začne miliony kilometrů daleko od něj tým vědců pracovat na záchranné misi, aby dostal nedobrovolného sci-fi Robinsona domů.

Scifi web VANILI.cz je partnerem české předpremiéry 30. září ve 23h v kině Bio Oko

Filmová adaptace populární knižní předlohy Andyho Weira přichází letos do kin s velkým očekáváním. Kromě knižní předlohy byla atmosféra filmu s osamoceným hrdinou inspirována také snímkem Pád do ticha (2003), natočeném podle dramatického příběhu dvou horolezců, kteří přežili tragickou nehodu v peruánských Andách. Film byl konzultován s odborníky z NASA, kteří v něm vidí potenciál pro propagaci lidské mise na Mars i v oblasti podpory pro další průzkum vesmíru.

Film se do českých kin dostane 1. října. Film bude k dispozici ve 2D a 3D.

Předpremiéru Marťana přináší fanouškům festival sci-fi filmů Future Gate

Předpremiéru Marťana pod hlavičkou Future Night přináší fanouškům festival sci-fi filmů Future Gate ve spolupráci s kinem BIO OKO a partnerským scifi portálem VANILI.cz. Bližší informace a fotografie ze dvou ročníků festivalu konajících se v Praze a Brně s návštěvností 2500 diváků, stejně tak speciálních projekcích filmů Interstellar a Šílený Max: Zběsilá jízda naleznete na www.futuregate.cz.Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.