UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

PREDATOR HUNT FILM LEGENDS 2

PREDATOR HUNT FILM LEGENDS 2
07.09.2017

Vydejte se 24. 9. 2017 do Poděbrad na PREDATOR HUNT a potkejte legendární filmové vesmírné lovci opět naživo!

Chcete zažít něco netradičního a třeba si pořídit fotografii s kultovním Predátorem, vetřelcem nebo Jokerem? Pak se vydejte 24. 9. 2017 do Poděbrad a vstupte do světa filmových masek.

Pro velký úspěch akce Predator Hunt Film Legends se již chystá pokračování.  Ve spolupráci se skupinou Czech Predators připravuje Film Legends Museum speciální setkání cosplayerů, kteří návštěvníkům a fanouškům předvedou své propracované kostýmy. V lázeňských Poděbradech si tedy chystají dostaveníčko nejen lovci Predátoři, vetřelec, Transformer, Spider-man nebo Joker, ale i postavy ze Star Wars Hvězdných válek, nebo dětmi milované charaktery z Disneyho pohádek. Od monster pro princezny, o zábavu nebude rozhodně nouze! Přijďte i Vy, program začíná 24. září již v 10 hod ráno a bude trvat až do 13 hodin. S cosplayery se bude možné vyfotit jak v prostorách muzea, tak i venku, jak jen to počasí dovolí.

Letní sezóna je za námi, děti usedly do školních lavic, ale Film Legends Muzeum v Poděbradech nabízí vyžití pro každého celoročně.  Přes léto přivítalo rekordní množství návštěvníků všech věkových skupin, které nadchlo jedinečnými exponáty a doprovodným programem. Někteří přijeli poprvé, ale mnozí se do muzea opakovaně vracejí, aby mohli obdivovat stávající i ty nejnovější přírůstky ve sbírce, která se pyšní titulem jedné z největších svého druhu na světě.  Řady propracovaných soch, figurek a replik s dech beroucími detaily rozšířily žádané hollywoodské charaktery.

Mezi exponáty v životní velikosti je nyní k vidění kapitán Jack Sparrow, Spider-man (z nejnovějšího filmu Homecoming) nebo Joker. Fanoušky videoher jistě potěší Connor ze série Assassins Creed a hrůzu nahánějící medvídek Freddy ze série Five Nights at Freddys. Zcela nové bysty charakterů v životní velikosti potěší fanoušky Star Wars, protože nově uvidí Darth Vadera, klonového vojáka 501. legie či Darth Maula. Pro komiksáky je připraven Spider-manův nepřítel Venom  nebo Angel of Death ze série Hellboy. Mezi exponáty v menších měřítcích přibyla namátkou třeba nová dioramata s filmovou Wonder Woman, zlotřilý Loki nebo vysoce detailní figurka Transformers Optima Primea. Na své si přijde opravdu každý filmový fanda. Vydejte se do Poděbrad zažít jedinečnou atmosféru, příjemně se odreagovat a nechat se pohltit magickým světem sběratelství. Legendy se na Vás již těší.

Film Legends Muzeum má otevřeno každý den, je bezbariérové a nabízí i obchod se suvenýry Statue Collectibles, občerstvení, toalety s přebalovacím pultem a dětský koutek pro nejmenší.

Otevírací doba:                                Ne-čt    9:00-18:00           Pá-so    9:00-19:00

Ceny vstupného naleznete na adrese: http://filmlegendsmuzeum.cz/informace/ceny-vstupenek/m269

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.