UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Pravý šaman následuje svůj instinkt

Pravý šaman následuje svůj instinkt
24.05.2018

Ale stačí to na únik z virtuálního vězení?

Když se hacker Mahan rozhodl vytáhnout před holkou, ještě netušil, že si za svůj neškodný kousek půjde na několik let sednout do vězení. A ve světě, kde vězení znamená vyslání odsouzenců vydělávat peníze do virtuální reality hry Barliona, dostává pojem „nucené práce“ úplně nový rozměr.
Mahan se ale prokousal těžkými začátky a vybojoval si právo dostat se z dolů pro odsouzence do hlavní hry. Se svojí postavou šamana skončí na samé hranici císařství a temné říše. Místo drobných úkolů pro hráče na nízkém levelu ale skočí rovnýma nohama do obsáhlého scénáře, ve kterém se hraje o víc, než je na první pohled znát. A je těžké se zorientovat ve hře, když jste kvůli čelence odsouzeného lovnou zvěří pro NPC i pro ostatní hráče.

Mahnovým hlavním cílem je vydělat v Barlioně dost peněz na to, aby ho ve skutečném světě Korporace, který vězeňský projekt řídí, co nejrychleji propustila. A na to je potřeba sbírat levely. Jenže zatímco prestižní týmy hráčů bojují o každý nový dungeon, Mahan musí ve svém městečku sám čelit příliš silnému monstru i objevujícím se vojákům temného císařství, kteří by na této straně hranice neměli co dělat. Nemluvě o Mahanově úkolu vyrobit legendární šachovou sadu a najít pro svého šamana totemové zvíře. A o tom, že s vypnutými smyslovými filtry se pro Mahana hra až příliš rychle stává realitou…
Nakladatelství FANTOM Print přináší pokračování úspěšné LitRPG série Cesta šamana, v níž se všechno to, co milujeme na RPG hrách, potkává s neotřelým příběhem postavy s neobvyklým povoláním. Výsledkem je mix herních mechanik, které jsou dobře známé každému hráči, a plnokrevného fantasy příběhu, v němž má jeden hrdina moc klidně i zachránit nebo zničit císařství. Barliona je prostě vysoce návyková hra – a to si o ní stačí jen číst.

Anotace:

Barliona. Virtuální svět narvaný k prasknutí monstry, bitvami a samozřejmě hráči. Odsouzený hacker Mahan se po odpracování první části svého trestu v barlionských dolech dostává do hlavního herního světa a konečně může se svou postavou šamana plnit úkoly v naději, že vydělá dost virtuálních peněz na své velmi reálné propuštění.

S nepopulární třídou postavy i povoláním klenotníka jsou ale nové začátky těžší, než se zdají. Zdánlivě nezajímavá zapadlá vesnička ukrývá podezřele silná monstra i další indicie k sestavení legendární Karmadontovy šachovnice. A zatímco se velké hráčské frakce pokouší urvat co nejvíc prestiže a vzácných předmětů, Mahan zjišťuje, že se celý herní svět Barliony mění od základů: dlouho udržovaná rovnováha „dobrého“ a „temného“ císařství se hroutí, na scénu nastupují nové scénáře i herní mechanismy a NPC se nechovají jako pouhá NPC. Zdá se, že Korporace na své hráče chystá něco velkého…

Info o knize:

Autor: Vasilij Mahaněnko
Formát: brož., 145x205 mm
Počet stran: 320
Cena: 309 Kč
Nakladatel: FANTOM Print (www.fantomprint.cz)

ISBN: 978-80-7594-008-7Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.