UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Právě vyšla prodloužená režisérská verze Riddicka!

Právě vyšla prodloužená režisérská verze Riddicka!
25.01.2014

Líbí se Vám sexy nadsamec Vin Diesel anebo fandíte akčnímu scifi hrdinovi Riddickovi? Doporučujeme vám, abyste si do své sbírky parádních scifáčků pořídili nejnovějšího Riddicka na BLU-RAY! Jde o prodlouženou režisérskou verzi!

Riddick (BLU-RAY) - režisérská verze

Zrazen a ponechán napospas kruté smrti na pusté planetě, se Riddick (Vin Diesel) vrhá do boje s krvelačnými predátory a stává se silnějším a nebezpečnějším než kdykoliv předtím. Z nájemných zabijáků, kteří ho pronásledují napříč galaxiemi, prahnoucích po jeho hlavě, udělá pouhé pěšáky na šachovnici jeho pomsty. Riddick spouští krutý protiútok, aby se pak mohl vrátit domů na planetu Furya a zachránit jí před zničením.

 

Hrají: Vin Diesel, Conrad Pla, Raoul Trujillo, Karl Urban, Noah Danby, Bokeem Woodbine, Katee Sackhoff, Dave Bautista, Nolan Gerard Funk, Neil Napier, Antoinette Kalaj, Lani Minella, Matt Nable, Keri Hilson, Jordi Moll

Bonusy:

  • Bonusový materiál (52 min.)
  • Režisérova vize
  • Svět Riddicka
  • Vinův Riddick
  • Na slovíčko se žoldáky
  • Riddick: Zásah do slabin

 

Partnerem scifi portálu Vanili.cz je e-shop DVDpremiery.cz

 

 Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.