UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Vyšla Zlatá kniha komiksů 2 Vlastislava Tomana

Vyšla Zlatá kniha komiksů 2 Vlastislava Tomana
18.05.2017

Zlatá kniha komiksů II byla za účasti autora Vlastislava Tomana odhalena a představena veřejnosti v úterý 16. května v přednáškovém sále Západočeského muzea v Plzni.

Vyšla nová kniha plzeňského rodáka Vlastislava Tomana

Plzeňský rodák Vlastislav Toman je autor komiksů, scifi povídek, beletrista a scénárista známý zejména ze stránek časopisu ABC, jehož byl po řadu let šéfredaktorem, i z dalších časopisů pro děti a mládež.

Novou knihu Vlastislava Tomana vydalo nakladatelství XYZ ze skupiny Albatrosmedia pod názvem Zlatá kniha komiksů II – Příběhy psané střelným prachem. Zajímavostí je, že kniha je spjata s expozicí historických palných zbraní Západočeského muzea v Plzni.

Zlatá kniha komiksů Vlastislava Tomana 2

Petronely, táborské píšťaly, hákovnice… Jak vypadaly první palné zbraně a jak se vlastně přišlo na to, že se prach dá využít ke střelbě? Vlastislava Tomana toto téma natolik inspirovalo, že o vzniku střelných zbraní napsal několik příběhů a v časopise ABC postupně vycházely komiksy, které vás zavedou do nejrůznějších dob a míst. V této knize najdete všechny povídky i komiksy pohromadě a budete se tak moct ponořit do příběhů, ve kterých není o dobrodružství nouze.

Knihu si můžete koupit zde: http://neoluxor.cz/beletrie/zlata-kniha-komiksu-vlastislava-tomana-2--252916/

Stránky autora: http://www.vlastislav-toman.cz/

Foto: J. Šmíd

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.
Foto: archiv Jan Vavřička (c) Vanili.cz + Libor Sváček (c) Muzeum Karla Zemana

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.