UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Prach a Broky s Loupežnickým bálem

Prach a Broky s Loupežnickým bálem
12.07.2016

Prach a Broky budou online ke shlédnutí od 5.srpna. Tvůrci to oslaví Loupežnickým bálem
Už od Vánoc mohli diváci shlédnout v několika desítkách kin nový český nezvislý film Prach a Broky. Tahle drsná hodinová pohádka se však zdaleka nepromítala ve všech městech, a tak fanoušci jistě ocení, že se 5. srpna film uveřejnění online.

A to není všechno. Kulturní spolek Rosenthal, který za filmem stojí, se rozhodl to oslavit ve velkém stylu a v den uveřejnění svolal Loupežnický bál!

Ten by se sice měl konat v hostinci uprostřed divokých brdských lesů, to ale není zrovna praktické, a tak organizátoři zvolili místo, které se k tomu alespoň přibližuje; bál proběhne v Praze v Pavilonu Grébovka v Havlíčkových sadech, a to 5.srpna od 19:00.

Na této mimořádné události se budou vyskytovat všichni tvůrci filmu, ale také všichni herci ve svých filmových kostýmech. Návštěvníci jsou vyzváni, aby i oni dorazili v kostýmu - kdo přijde v loupežnickém úboru, dostane vstup zdarma. Jako hlavní bod programu je závěrečná projekce filmu pod širým nebem na čelo Pavilonu a jeho zveřejnění online.

 

A o čem film vlastně je? Prach a Broky se točí okolo krásné, ale kruté Hraběnky, a jejím střetem s bandou sedmi loupežníků, mezi nimiž jsou i taková esa jako Lotrando nebo Rumcajs.  Tvůrci vsadili na estetiku klasických českých pohádek, která je spojená s akčními bitkami a drsnějším příběhem tarantinovského ražení - zkrátka taková pohádka pro dospělé.

 

Aktuality o Loupežnickém bále můžete sledovat na FB události.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.