UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Přijďte na RotiCon 13. října v Praze!

Přijďte na RotiCon 13. října v Praze!
03.09.2018

Eroticon uzavírá čtrnáctiletou tradici a žezlo přechází na jeho mladého následníka. Ať žije RotiCon!

Všem, kteří toto uzří, reinkarnaci známé pražské akce oznamujeme! Jsme nový con, který absorboval ducha legendárních Eroticonů. Náš repertoár čítá nejen erotiku ve scifi a fantasy, ale i nová témata, která na žádném jiném conu nenajdete.

Čeká vás kouzlo lásky o svatojánské noci, orgasmus jako klíč k otevření magického zdroje i nymfomanie ve službách nekromancie. Eros a Thanatos v české knižní obálce pojednaný optikou černé mše, milostná magie v hard verzi a další zajímavosti.

Z pestrého výčtu hostů a přednášeních namátkou zmiňme Karolínu Francovou, jejíž múza vdechla život nejednomu temnému mágovi, fotografkou a spisovatelkou Haninu Veselou (web: www.haninavesela.cz), která údajně píše svou hrdinku Magnólii podle sebe, a dobrou vílu české f/sf, Františku Vrbenskou. Čeká vás košilatá one man show šéfredaktora spřáteleného webu Vanili.cz, Honzy Vavřičky a vystoupení zakladatele infernalistické skupiny, malíře Sandra Dragoje, jehož démonické obrazy ozdobí stěny podniku, v němž letošní RotiCon proběhne.

Naším hostem bude i autor Černého bodu, Martin Jiroušek. Dozvíte se, jak je to s vydáváním dalších knih Andrzeje Pilipiuka o životě největšího ochlasty v dějinách Polska, Jakuba Vandrovce, a s plnou parádou pokřtíme Pilipiukovu novinku, Upíra z okrsku.

Pod vedením zlatovlasé krásky z Triumvirátu, Michaely Mergelové, si budete moct zkusit napsat erotickou scénu, můžete zajít na Gastroworkshop nebo si nechat namalovat oblíbený symbol od bodypainterky TANAKI. A to je pouze část z naší nabídky.

Těšit se můžete na úžasnou neopakovatelnou atmosféru, dvě linie přednášek a workshopů, a poutavý doprovodný program. Celou akcí vás bude provázet moderátor Marek Tvrdý. Na závěr promluví harfa Jany Maffet Šouflové a zazní hodinka keltských a středověkých melodií.

Užitečné informace

  • KDY: Magické datum 13. října 2018, sobota, od 12:00 – 22:00
  • KDE: Stylové prostory Dark Velvet, který najdete na adrese: Husitská 677/15, Praha 3.
  • KUDY: Nejlépe se tam dostanete autobusy, které jezdí ze stanice metra Florenc. Zastávka: U památníku.
  • OBČERSTVENÍ: Dark Velvet disponuje Absintherií a kromě standardních nápojů nabízí i speciální drinky. Zákusky, vynikající domácí masové koláče a další občerstvení. Kuřáci uvítají posezení v klidné zahrádce.
  • WEB: Podrobnější informace o temně sametovém místě naší akce: http://darkvelvetcafebar.cz/

Lístky budou k dostání na místě konání. Podrobný rozpis akce najdete na našich webových stránkách: www.vandrovec.net

Eroticon uzavírá čtrnáctiletou tradici a žezlo přechází na jeho mladého následníka. Ať žije RotiCon!

Pokud si nechcete nechat ujít žádnou z novinek, sledujte FB stránky události:

https://www.facebook.com/events/993271594187747/Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.