UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Pozvánka na křest knihy Dokud nás smrt nerozdělí

Pozvánka na křest knihy Dokud nás smrt nerozdělí
07.11.2019

Zveme vás na křest nové knihy edice HorrorCon a nakladatelství Netopejr, antologie vybraných povídek českých a slovenských autorů hororu.

Na co se můžete těšit?

Na spoustu současných literátů i výtvarníků pohromadě, knihu plnou autogramů, dobrého čtení a působivých ilustrací, ale také na krásnou a odvážnou kmotru, modelku Evu Bernáškovou! Křest proběhne v rámci festivalu HorrorCon, 16. listopadu 2019 v CrossClubu (Plynární 23, Praha) v 17hod.

A co o knize říkají samotní autoři?

„Edice HorrorConu svým čtenářům pravidelně přináší přesvědčivý důkaz o tom, že český a slovenský horror nejen existuje, ale že je i kvalitní! A nám, autorům tohoto stále ještě poněkud opomíjeného žánru, poskytuje skvělou možnost publikování. Dokud nás smrt nerozdělí, budeme psát do antologií HorrorConu! Moje povídka Schody ukazuje, že láska bývá sobecká, obzvlášť ta rodičovská, a její důsledky mohou přetrvávat i v záhrobí.“ Petr Boček

„Můj první knižně vydaný příběh je pro mě současně motivací k další tvorbě. Těší mne, že se horror u nás posouvá směrem vpřed." Ondřej Kocáb

FB událost
Ukázky z knihyKam dál?

Objevte blog o intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.