UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Pošlete své malé filmaře do akce!

Pošlete své malé filmaře do akce!
28.01.2015

Máte doma malé animátory? Pošlete je do muzea na tábor či kroužek natočit si vlastní film!
Nebo přijďte celá rodina odhalit tajemství filmových triků do expozice muzea...

Milí přátelé,
vítáme Vás poprvé v novém roce, tentokrát s programem připraveným speciálně pro děti - jako odměnou za vysvědčení nebo jen tak.

Pokud ještě vybíráte ideální odpolední kroužek, který bude tvůrčí a bude vaše děti bavit, v nově vypsaném kurzu animace zbývá posledních pár volných míst! Kroužek je určen pro děti od 9 do 15 let, které si kromě sledování animáků troufnou takový film i samy natočit. Kurz se bude konat pro začínající animátory každé úterý odpoledne a začíná již 3. února! A pokud se vaše děti cítí jako zkušení režiséři nebo už v minulosti podobný kurz absolvovaly, nabízíme i středeční kurz pro pokročilé. Více informací získáte kromě webových stránek na tel. +420 724 341 091 nebo emailu info@muzeumkarlazemana.cz.

Jak takový film z kroužku animace může vypadat? Podívejte se na náš Youtube!

Natáčení vlastního animovaného filmu, ale navíc i prohlídka barrandovských ateliérů, návštěva planetária, výlet elektrolodí po Vltavě, procházky po místech Prahy, kde se natáčely slavné filmové scény, a další hry a poznání ve filmovém duchu nabízí jarní příměstský tábor. Vybrat si můžete ze dvou termínů na přelomu února a března, ale nerozmýšlejte se dlouho - kapacita je omezená a zájem o tábory veliký! Přeci jen - na vlně filmu se rád nechá unést každý!

 

A pokud jen hledáte tip na víkend, možná vás zaujmou akce, které nás čekají v únoru a březnu:

Ledová Praha
Poslední lednový víkend platí po předložení Ledové karty zvýhodněný vstup pro děti nejen do Muzea Karla Zemana.

Pražský karneval
V našich speciálních výtvarných dílnách, které se budou konat tento víkend a v termínu od 6.2. do 17.2., si můžete vyrobit masku a kostým originální metodou proužkování, kterou vymyslel Karel Zeman! Skryti v netradičním převleku pak můžete vyrazit do víru karnevalového veselí...

Holiday World
Na největším veletrhu cestovního ruchu u nás (19. - 22.2.) představíme naši novou programovou nabídku s názvem Praha filmová!

Aktuální informace o programu muzea naleznete v Aktualitách nebo na našem Facebooku.

Děkujeme Vám za přízeň a těšíme se na Vaši další návštěvu!Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.