UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Pokračování Dnů s Karlem Zemanem na Karlínské scéně Regina na vyžádání návštěvníků

Pokračování Dnů s Karlem Zemanem na Karlínské scéně Regina na vyžádání návštěvníků
26.07.2018

V srpnu se tak zájemci mohou těšit na dva tematické dny.

Pro velký zájem návštěvníků červencových Dnů s Karlem Zemanem se Muzeum Karla Zemana a rádio Regina DAB Praha rozhodli pokračovat v úspěšné sérii letního kina s odpoledním programem. V srpnu se tak zájemci mohou těšit na dva tematické dny.
Neděle 5. 8. bude věnována jednomu z nejoblíbenějších dětských dobrodružných filmů české kinematografie – Cestě do pravěku. Středa 22. 8. se ponese v duchu do teď nejúspěšnějšího českého filmu ve světě – Vynálezu zkázy. Pro návštěvníky je vždy přichystán odpolední tematický  program, po němž následuje večerní velkoplošné promítání filmu Karla Zemana.
Vstupenky v předprodeji jsou dostupné na e-shopu Muzea Karla Zemana. Pro ty nejrychlejší je navíc připraven hodnotný dárek.

Na základě velkého ohlasu mezi návštěvníky a fanoušky budou pokračovat Dny s Karlem Zemanem na Karlínské scéně Regina i v srpnu. „Letošní letní projekce jsou mezi návštěvníky tak oblíbené, že se staly nejúspěšnějšími venkovními promítáními filmů Karla Zemana, které jsme v Muzeu kdy za celých pět let pořádali,“ vysvětluje Kateřina Kuthanová, PR & Marketing Manažerka Muzea Karla Zemana, a dodává „myslím, že lidé chápou, že filmy Karla Zemana často v letním kině v Praze nepotkají, a protože je mají sami o sobě rádi, ještě více si je užívají v atmosféře letní teplé noci na velkém plátně a s kvalitním zvukem.“

Kromě večerního promítání je v oba dva dny připraven i odpolední tematický program především pro rodiny s dětmi. V rámci Cesty do pravěku, v neděli 5. 8., si tak návštěvníci vyrobí vlastní dokreslovačku přesně podle postupů Karla Zemana, díky které se následně budou moci vyfotit s dinosaurem v jakémkoliv prostředí.  Děti určitě také ocení malování sádrových odlitků pravěkých trilobitů a tisk s linorytovými tiskátky s motivy z Cesty do pravěku. Ve středu 22. 8. si návštěvníci naproužkují plátěnou tašku podle postupů použitých ve Vynálezu zkázy. Dále se naučí dvě předanimační techniky – thaumatrop a flipbook, anebo si vyrobí vlastní pohled potiskem ponorky SWORD.

Během celého programu bude navíc návštěvníkům k dispozici odpočinková zóna s originálními sedacími vaky a s ukázkami z filmů Karla Zemana, fotokoutek s podmořským šlapacím kolem z filmu Vynález zkázy, panelová výstava o Karlu Zemanovi a Muzeu Karla Zemana, vědomostní hra Mezi literaturou a filmem propojující knižní předlohy s filmy Karla Zemana a mnohé další.

Doprovodný program se koná vždy od 18.00 do 20.00. V závislosti na době stmívání pak zhruba od 20.30 následuje velkoplošná projekce. Akce se koná na Karlínské scéně Regina v Hybešově 10 v Praze 8.

Vstupné zahrnující doprovodný program i večerní projekci stojí 80 Kč na osobu. Děti do 1 metru mají vstup zdarma. Vstupenky je možné zakoupit online v e-shopu Muzea Karla Zemana nebo na místě v den akce. Pouze v online předprodeji lze ale navíc získat hodnotný dárek – buď v podobě 30% slevy do Muzea Karla Zemana, nebo v podobě knižní verneovky z luxusní edice.

Více informací o akci na webu www.muzeumkarlazemana.cz, na webu www.reginadabpraha.cz
a ve vysílání pražské digitální rozhlasové stanice Regina DAB Praha, která z karlínské budovy vysílá
a dala proto Karlínské scéně Regina své jméno.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.