UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Podpořte muzikálovou adaptaci fantasy románu Terryho Pratchetta Zaslaná pošta

Podpořte muzikálovou adaptaci fantasy románu Terryho Pratchetta Zaslaná pošta
03.07.2018

Terry Pratchett psal svá díla o „Zeměploše“ v duchu fantasy, ale s výrazným příklonem ke společenské a politické satiře.

Pomozte nám realizovat něco výjimečného.

Projekt ZASLANÁ POŠTA - MUZIKÁL je výjimečný z několika hledisek. Vzniká v Českých Budějovicích pro České Budějovice, je dílem budějovických rodáků a je jejich již třetím muzikálovým počinem. Zaslaná pošta tak navazuje na muzikály Úděl osudu a Cyrano, které si získaly v Českých Budějovicích pozornost a oblibu diváků. Týmu v čele s autorem hudby Vojtěchem Adamčíkem se podařilo získat práva na muzikálovou adaptaci fantasy románu Terryho Pratchetta Zaslaná pošta, a tak uvedeme muzikálovou podobu tohoto příběhu jako první na světě. Dílo je připraveno vstoupit na jeviště a my teď hledáme partnery, kteří by podpořili jeho realizaci.


Více o díle:

Terry Pratchett psal svá díla o „Zeměploše“ v duchu fantasy, ale s výrazným příklonem ke společenské a politické satiře. V Zaslané poště popisuje autor zvláštní metody absolutistického vládce města Ankh-Morpork lorda Vetinariho k omezení organizovaného zločinu zejména vyšších úrovní organizovanosti. Zvláštnost oněch metod vedoucích k nápravě spočívá mimo jiné v uplatnění postupu „učinit kozla zahradníkem“. Tak se do centra dění dostává hlavní postava příběhu Vlahoš von Rosret, „zločinec od přírody, rozený kriminálník, padělatel skutečnosti, nenapravitelný podvodník, chorobný lhář, absolutně nedůvěryhodný lump a zvrhlý génius!“ (citováno z rozsudku smrti).

Dovolte nám, abychom Vás přizvali k podpoře tohoto projektu - prvního fantasy muzikálu v Českých Budějovicích a prvního pratchettovského muzikálu v Čechách.Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.