UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Podpořte komiks Muž, který se modlil

Podpořte komiks Muž, který se modlil
21.06.2016

Pomozte mi vydat komiks z knižního universa Muže, který se modlil, městské fantasy odehrávající se převážně na území České republiky. Jmenuji se Vlastimil Čurda a prezentuji díla a své umění pod pseudonymem Diuk. Vydal jsem vlastním nákladem první knihu universa Muže, který se modlil. Stalo se již tradicí, že si umělci vytváří cíle, kterých je těžké dosáhnout, hledí na vzdálený horizont a představuje si, jak na něm dříve či později bude stát.

Městské fantasy, přítomnost, střet lidí, kteří svoji vírou dokáží ohnout realitu, individualistů a nikam nezapadajících podivínů, proti organizaci jednoduše označené jako cech - spolek lovců a trénovaných zabijáků, bojující za myšlenku, že měnit realitu svou vírou může jenom bůh či bohové, ve které se víra má normálně vkládat.

Podpořte komiks Muž, který se modlil

Jako autor jsem si nemohl pomoci a své "dítě" nerozvinout. Vytvořil jsem Zápisky mrtvého muže, středověký pohled na tento neustálý střet "vědmáků" a "členů cechu", ve kterém jsou nepřátelé čarodějníci, zaříkávači a "ti, co přežili Kladivo", zatímco členové cechu jsou... no, znáte to s organizacemi, ti jsou jako parní válec a křesťanství bylo v té době skutečně rozmáchlé. Členové cechu byli a jsou stále stejní, neměnná jednotka v jinak pohyblivém vesmíru.

 

 

Komiks

Bylo to nabíledni. Nejdřív to začalo několika zmínkami čtenářů, že by to jako komiks mělo úspěch, pokračovalo to odvážnými myšlenkami a zkusmými šťouchy do zákulisí této politiky, až jsem nakonec vytvořil tým ze dvou sehraných ilustrátorů, pana Jana Kordiny alias Scciona, a slečny Kateřiny Bezecné, alias Katangy

 

 

Pro Vás, milé čtenáře, vytvořili prvních sedm stran komiksu, v podobě, jakou bude mít. Tedy černobílý (stejně jako veškeré ilustrace v knihách - narážka na paradox, že v tomto universum něco jako černobílé uvažování nebo jednání není), komiks, ve kterém není snahou udělat z něj něco tuctového, jenom aby to bylo hotovo, ale aby byl kvalitním uměleckým dílem.

Budoucnost a naději samotné myšlenky nyní vkládám do vašich rukou, milí čtenáři.

Je to myšlenka značně ohlazená, tvrdě zkoušená a doufejme, že i komplexní a promyšlená. Nyní bude jenom na Vás, jak s ní naložíte. Já bych moc rád viděl světlo světa něčeho takového. Více zde.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.