UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Podpořte český postapokalyptický scifi film Drsný spasitel!

Podpořte český postapokalyptický scifi film Drsný spasitel!
11.09.2015

Vzniká filmová adaptace podle knihy jednoho z nejúspěšnějších autorů české fantastiky Miroslava Žambocha, který sám napsal scénář k filmu.

Podaří se natočit český fantastický film Drsný spasitel?

Pokud se řekne „Český postapokalyptický celovečerní film“, moc titulů se Vám nevybaví. Je to škoda, protože autoři nového filmu Drsný spasitel věří, že každý film, kde tvůrci mohou ukázat svoje dovednosti a invenci, je krok k tomu začít u nás točit žánrově rozmanitější snímky. Když začali před třemi lety film plánovat, věděli, že kráčí po tenkém ledě – čtenáři budou porovnávat a budou mít navždy obličej hlavního hrdiny spojen s charakterem v knize. Tento tenký led tvůrcům ovšem dává sílu a odhodlání přistupovat k předloze s úctou a za pomoci mnoha schopných lidí tento projekt dokončit.

Podpořte sci-fi a fantasy žánr v českých končinách!

Mediálním partnerem filmu je scifi web VANILI.cz

TEASER

Tento první teaser vznikl dva měsíce před první klapkou, neobsahuje žádný záběr z filmu a byl natočen bez externích spolupracovníků, kteří budou na filmu pracovat. Jedná se o první prezentační materiál pro případné partnery a sponzory snímku, aby věděli že to myslíme vážně.

NA CO BUDOU PENÍZE VYUŽITY

Na prvním teaseru je absence finančních prostředků znát. Jsme si toho vědomi a jelikož to s projektem myslíme vážně a chceme aby byl vytvořen přesně podle našich představ, potřebujeme finance na úspěšné natočení snímku. Chceme vytvořit film pro fanoušky za pomoci fanoušků a udělat z toho náš společný projekt.

POKUD SE VYBERE 100.000?

Peníze budou použity na pokrytí těch nejnezbytnějších nákladů, spojených s natáčením (výroba kostýmů, stavby lokací, rekvizity, výroba latexových končetin, masek, půjčení techniky, pronájem zvířat, apod...)

POKUD SE VYBERE VÍCE JAK 100.000?

Čím více peněz se nám společně podaří vybrat, tím více peněz bude použito na následnou postprodukci - Tvorba digitálních efektů, soundtracku, zvuků, voiceoveru, atd, atd... Budeme si také moci dovolit přidání několika dalších ikonických částí z knihy, které jsme museli skrze finanční náročnost vyškrtat, aby ve výsledku nevypadaly spíše vtipně, než epicky. Veškeré finance budou zkrátka použity na další vylepšování filmu.

V současné době film financujeme z vlastních kapes, ale jak si určitě dovedete představit, není to levná záležitost. Věříme že pokud se spojíme, může zde v České republice vzniknout projekt, který všechny fanoušky fantasy a Sci-fi velmi potěší a který může spustit další vlnu adaptací předních autorů české fantastiky.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.