UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Planeta idiotů není čtením pro idioty

Planeta idiotů není čtením pro idioty
23.06.2021

Netradiční apokalypsa z pera Romana Bureše

Není Bureš jako Bureš aneb z tohohle Bureše si sednete na prdel. V pozitivním slova smyslu. Multižánrová jízda popisující velice netradiční počátek apokalypsy, kterou byste rozhodně nechtěli zažít, výborně pracuje se současnými politickými kulisami a rozehrává vtipnou a divokou hru, která čtenáře naprosto pohltí. V příběhu se prolínají snad všechny žánry - je temný a ponurý, vtipný, i smutný, a nechybí v něm hlubší poselství nutící k zamyšlení.

Existuje spousta knih o apokalypsách, které většinou pracují s notně omšelým paradigmatem nákaza/invaze z vesmíru/zombíci, leč nic tak prvoplánového v Planetě idiotů nečekejte. Konec totiž může přijít v jásavých barvách, za společného zpěvu a vzájemného objímání. Bureš je mistr vtipných a drsných hlášek a do příběhu jako by vložil kus sebe sama.

Příběh je vyprávěn velmi svižným tempem a nutí čtenáře obracet stránky, zatímco hodiny v dáli výhružně tikají a napovídají, že je už dávno čas spánku.

Ve zkratce: perfektně čtivý příběh pracující s velmi nečekanou formou apokalypsy ve vás rozehraje všechny možné druhy emocí. Budete se bát, budete se smát, budete napnutí.

Za mě deset hvězdiček z deseti!

Hodnocení: Příběh: 90 %, ilustrace na obálce 100 %.

Marie Pospíšilová

https://www.epocha.cz/kniha/roman-bures-planeta-idiotu-prvni-vydani-brozovana/

Žánr: 

RományLiteratura českáSci-fi

Vydáno: 2021, Epocha (ČR)
Počet stran: 328
Jazyk vydání: český
Edice: Fantastická Epocha
Autor obálky: Jiří Arbe Miňovský
Vazba knihy: měkká / brožovaná
ISBN: 978-80-278-0007-0

 Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.