UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

PJ craft - pořad pro hráče her na hrdiny

PJ craft - pořad pro hráče her na hrdiny
16.03.2018

Produkční skupina Inferno má na svědomí celou trilogii Dračák a několik dalších filmů podle deskových her (Bang Duel, Dominion a další).

Od března můžete na jejich youtube kanálu sledovat nový pořad pro hráče her na hrdiny - PJ craft.

Tento pořad není věnovaný žádnému konkrétnímu hernímu systému (Dračí doupě, Fate, DnD …), ale probírá všeobecné věci. Rady, nápady a inspiraci, které může využít každý hráč, nebo hlavně Pán jeskyně. Autor čerpá z více než 15 let praxe v roli Pána jeskyně a kromě vlastních zkušeností nabízí i různé odkazy na jiné webové stránky nebo pořady, kde může divák najít mnoho dalšího materiálu pro vlastní tvorbu dobrodružství.Každý díl je tematicky zaměřen a celkové zpracování je přehledné a systematické. Pořad postupně projde všechny hlavní body her na hrdiny - tvorba příběhu, kreslení map, zajímavý antagonista, výroba modelů terénu, hudba, atmosféra, rady pro samotné hráče a mnoho dalšího.

Kromě hráčů v tomto pořadu najdou inspiraci i ostatní umělci. Díl věnovaný tvorbě příběhu může být přínosem pro začínající spisovatele, scénáristy nebo režiséry. Díl o kreslení map využijí malíři nebo grafici. Díl věnovaný tvorbě modelů zase modeláři nebo výrobci různých rekvizit. A díl věnovaný herectví je vhodný pro všechny amatérské herce, divadelníky i hráče LARPů. Zkrátka každý si najde to své.

Kromě toho v každém pořadu probíhá soutěž o velmi zajímavé ceny (kostky, moduly, poháry, slevy na nákup …) věnované sponzorem pořadu Fantasy obchodem. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a vyhrát třeba 15% slevu na příští nákup.

Pořad také směřuje ke spolupráci s novou hrou na hrdiny Jeskyně a draci, která je českým ekvivalentem originálních Dungeons and Dragons a to jejich nejnovější 5. edice. Takže v dílech věnovaných konkrétně tomuto systému najdete rozbory a vysvětlení pravidel, ukázky jak hrát a dokonce se můžete i sami zapojit do tvorby těchto pravidel. Jak? To se dozvíte právě v pořadu PJ craft, nebo na stránce Jeskyně a draci.

Autor: Petr Gergon NeumannKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.