UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Pivní hotel poprvé v Čechách – pípa na každém pokoji!

Pivní hotel poprvé v Čechách – pípa na každém pokoji!
15.11.2020

Což takhle načepovat si pivo kdykoli na něj přijde chuť? Žádný problém! Vaše sny si splníte v Pivním hotelu v Nepomuku!

Vychutnejte si pivo všemi smysly!

S pivem, v pivu, u piva... u nás si vychutnáte pivo jak se patří, a to opravdu všemi smysly! Pivovar Zlatá kráva v Nepomuku otevírá nový Pivní hotel s puncem naprosto jedinečného konceptu ubytování. Národ pivařů si tak bude moci poprvé v České republice dopřát konzumaci piva přímo v pohodlí hotelových pokojů, které jsou opatřeny svou vlastní pípou.

Hotel zasvěcený pivu vychází z jedinečného zázemí samotného pivovaru Zlatá kráva. Ten dal prostor vzniku nejen novému modernímu ubytování, ale i kvalitním pivním lázním stvořeným k relaxaci a odpočinku v pivní koupeli s - jak jinak než - vlastním výčepem! K Pivnímu hotelu náleží v neposlední řadě také wellness s vlastním barem, pivovarská stodola vhodná k pořádání akcí nejrůznějšího typu, šalanda s výhledem na pivní varny... a ta pípa na pokoji?! Ráj. Prostě ráj.

Na své si přijde opravdu každý

Pivní hotel je nejen odměnou pro věrné fanoušky našeho piva, ale i pro ty, co chtějí zrelaxovat, objevovat, ochutnat pivní speciály či vyzrálé hovězí maso z vlastní farmy, zabavit své ratolesti na dětském hřišti... a taky pro všechny Krávy a Bejky,

co chtějí zažít úplně novou – pivní! - dimenzi.

ZLATÁ KRÁVA - PIVNÍ HOTEL 
nám. Augustina Němejce 416, Nepomuk
web: PIVNIHOTEL.CZ
FB: PIVNIHOTEL
IG: PIVNIHOTELKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.