UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Petr Reif dokončil natáčení 3. série Případů prvního oddělení a učí se scénář pro další filmovou roli

Petr Reif dokončil natáčení 3. série Případů prvního oddělení a učí se scénář pro další filmovou roli
18.08.2022

"Dlouhodobě si myslím na nějakou větší roli ve filmu či seriálu. A jak to tak vypadá, nyní jsem byl osloven na roli pro film, takže čas na naučení scénáře a následně natáčení, je na místě."

Z jakého posledního filmového projektu máte radost?

Natáčení 3. série Případy 1.oddělení. A také jsem dotočil film Bastardi 4.

Jak dlouho vám trvala příprava a realizace a jaká překážka vám dala nejvíce zabrat?

Pro mě asi teď bylo nejvíc náročné uspořádat si časový harmonogram pro moji cestu do USA. Jelikož tam opět budu u policie, je důležité vše domluvit tak, abych ani jeden den neměl nudný, což se opět zatím jeví tak, že naopak nevím, jak vše, co mám domluvené, stihnu (smích).

Jaká je vaše další vysněná meta? Na čem nyní pracujete?

Vysněná meta je nějaká větší role ve filmu, či seriálu. Ale nyní jsem byl osloven na roli pro film, takže čas na naučení scénáře a následně natáčení, je na místě.

Jak důležitá je pro vás týmová práce? Kdo v nejbližším okolí vám nejvíce pomáhá?

To je pro mě hodně důležité a kdo mě zná, ví, že třeba v práci, je to pro mě hodně zásadní. Největší oporou a pomocníkem je mi moje snoubenka. Ale samozřejmě i přátelé a fanoušci, kteří mi dávají najevo, že to, co dělám, je baví a některé i motivuje.

Představte si, že jste nechutně bohatá světová celebrita. Jak vypadá váš běžný pohodový den?

Několikrát jsem nad tím přemýšlel. Asi bych na neomezeně dlouho s rodinou odjel na cestu do míst, která mě zajímají. Ale jinak celkově a do budoucna? Ani vlastně nevím, nechtěl bych se jako celebrita unudit tím, že vše mám a vše jsem viděl.

A teď zpět do reality. Co vás nejvíce baví, ale nemáte za to ani korunu?

Dobrá otázka. Moje rodina, to je k nezaplacení. Motivace lidí tím co dělám a jejich pozitivní zpětná vazba.

Co je podle vás absolutní štěstí?

Milující zdravá rodina.

Kolik času denně trávíte na internetu a co vás v online světě nejvíc baví?

Nooo, tak asi někdy až moc. Baví mě IG a TT, kde jsou občas tak úžasní lidé, že motivuji oni mě. Ovšem občas se tam naskytne někdo, někdo opravdu až moc hloupý a zlý, kdo mě přesvědčí, že lidí, které mám opravdu rád, si mám vážit ještě víc.

Jak vnímáte online reklamu? Obtěžuje vás nebo pomáhá objevovat nové možnosti?

Jak kdy, někdy je opravdu otravná, když něco rychle hledám, ale někdy zase najdu díky reklamě něco, o čem jsem ani nevěděl a je to úžasné.

Jaké je vaše propagační motto? Co bychom si měli koupit a proč?

Asi snad, že s Nutrendem dojdeš dál. A proč Nutrend? Protože kvalitní produkt, který použiješ ke cvičení, tě posune mnohem dál.

Máte radost ze setkávání se svými fanoušky? Kdy a kde byste se mohli v nejbližší době potkat?

Mám rád své fanoušky, jen díky nim jsem tam, kde jsem a za to jsem jim moc vděčný. Vždy říkám, že zůstávám nohama na zemi, že člověk může vyletět vysoko, ale taky může rychle spadnout. Takže žádost o fotku nikdy neodmítnu. A kde se potkat? Nooo, čeká mě cesta do rodného Blanska a pak od konce září, kdo bude chtít, tak v Los Angeles (smích).

Co byste na závěr vzkázal čtenářům?

Rád bych všechny pozval na můj IG https://www.instagram.com/maniac_cop/, kde se můžete podívat, jaké to je u policie v LA. A od konce září, kdy opět odlétám, se můžete těšit na fotky a videa třeba z policejního vrtulníku jak nad Los Angeles tak i nad Las Vegas. Dále policejní škola, jaké to je ve službě v policejním vozidle a další věci. Ale na to si počkejte!
A sledujte také můj YouTube Petr Reif.

Děkuji za rozhovor
Jan Vavřička

Foto: archiv Petr ReifKam dál?

Objevte blog o intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.