UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Peněženka - nepostradatelný doplněk každého z nás

Peněženka - nepostradatelný doplněk každého z nás
26.10.2021

Ať už nahlédnete do jakékoli tašky nebo kabelky, pokaždé se v ní objeví peněženka.

Tento, více nebo méně, nápadný doplněk tvoří šikovného pomocníka každému z nás. Ukládáte do ní nejen peníze, ale také platební karty, někdy i důležité osobní dokumenty. Díky tomu, že současná nabídka je dosti široká, model vyhovující našim potřebám si vybere každý z nás.

Cíleno na výběr

Chystáte se k nákupu nové peněženky? Nejprve si ujasněte výhody a negativa té stávající a podle toho vybírejte obdobný nebo jiný model.

  • Různé druhy materiálů

Kvalitu a dlouhou životnost nabízí kožené peněženky. Díky nim budete navíc působit stylově a to díky elegantnímu vzhledu a dokonalému zpracování. Vybrat si můžete dámskou nebo pánskou peněženku, malou nebo větších rozměrů. Samozřejmostí jsou i dolarovky nebo mincovníky. Tyto peněženky se vyrábějí z pravé kůže. Nevýhodou může být vyšší cena a menší barevná škála.

Další možností je kůže umělá. Peněženky vyráběné z tohoto materiálu jsou cenově dostupnější a vybírat můžete z více barevných variant.

Moderní vzhled nabízejí peněženky vyrobené z textilních materiálů. Tyto kousky jsou vhodné pro sportovní aktivity nebo jako praktický módní kousek. Nevýhodou může být jejich kratší životnost a výhodou pak nepřeberná škála barev i vzorů. Peněženky vyráběné z textilu jsou cenově přijatelné a zakoupit si tak můžete hned několik různých kousků.

Široký výběr různých modelů naleznete na e-shopu penezenky-ahal.cz.

  • I na velikosti záleží

Velmi důležitou roli hraje velikost peněženky. Malá peněženka je sice skladnější, ale ne vždy se do ní vejde vše, co do ní potřebujete uložit. Je tedy dobré si promyslet, co všechno chcete v peněžence nosit. Pokud to jsou opravdu pouze bankovky a mince, pak vám postačí peněženka meších rozměrů. Jestliže však chcete do peněženky uložit i platební či jiné karty nebo osobní dokumenty, je potřeba volit takový kousek, který bude mít dostatek přihrádek a kapes. Takovou variantu nabízejí peněženky větších rozměrů. Těm dávají přednost především ženy. Vypadají totiž jako zmenšený model kabelky stylu psaníčko.

  • Bezpečnost obsahu zajistí kvalitní zapínání

Tady máte na výběr ze dvou základních možností – zip nebo druk. Některé modely mají kombinaci obojího. Bezpečnější je zapínání na zip. Jen musíte dát pozor na to, abyste ji nepřeplňovali, zip by se mohl snadno poškodit.

Peněženky Always Wild

Peněženky wild jsou ideální volbou pro toho, kdo miluje netradiční design. Tyto modely bývají velice často doplněny o netradiční prvky. Patří mezi ně masivní zipy nebo řetězy, které umožňují připevnění peněženky k poutku kalhot nebo k opasku. Jak takovou peněženku poznáte? Velice snadno, vždy se na ní objevuje logo, jehož motivem je žralok nebo krokodýl. Pro výrobu tohoto druhu peněženky se používá, ve většině případů, kůže nubuku. Ta pochází z kůže hovězí, je pevná a kvalitní. Prioritou těchto modelů jsou kvalita a originální design. To vše z nich dělá špičkové kousky originálního vzhledu a stylu.

  • Co nabízí značka Wild?

Peněženky dámské i pánské, dolarovky i mincovníky. Pánské kousky se vyrábějí z kůže hrubé, která má povrch neupravený nebo naopak z kůže, která je pečlivě upravovaná. Zapínání je řešeno zipem nebo přezkou.

Také dámy si přijdou na své. Dámské peněženky se stávají oblíbeným i praktickým módním doplňkem.

Dolarovkám dávají přednost muži, kteří vyznávají minimalistický styl. Přestože jsou jednoduché, jsou praktické. Některé modely mají pouze sponu určenou pro upevnění bankovek, jiné nabízejí i kapsičku na mince.Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.