UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Otevři srdce 2017 fantazii a dětem

Otevři srdce 2017 fantazii a dětem
25.10.2017

Charitativní výstava pro postižené děti Centra Bazalka České Budějovice

Pro Volné sdružení umělců jižních Čech a Balek Art Company  nebude ani rok 2017 výjimkou v pořádání charitativních výstav, a od 28.10. od 16.00 budou moci zájemci navštívit Městské středisko kultury a sportu v Sezimově Ústí u Tábora, kde se pořádá další z výstav z názvem "Otevři srdce 2017". Vystavovat se bude zhruba padesátka darovaných obrazů od mnoha umělců jak z Čech, tak i ze zahraničí.

Veškerý příjem z prodeje těchto obrazů půjde na Centrum Bazalka v Českých Budějovicích.

„Celkově bude na výstavě "Otevři srdce 2017" zastoupeno více různých umělců, návštěvníci tedy shlédnou různé druhy a styly umění. Představí se například plzeňský malíř Petr Šrédl, z Prahy Monti Kubrik a  Miro Vajda a další...". Veškerý příjem bez jakýchkoli provizí půjde přímo pro postižené děti z Bazalky," k výstavě dodal, pořádající, Josef "Pepíno" Balek.

  Jak dále řekl, JP Balek, je rád, že se stále najdou tací, co jsou ochotni pomoci ostatním, a nemyslí jenom na sebe! Budeme vděčni všem, kdo pomůže v prezentování výstavy!!!

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.