Opuštěný astronaut s amnézií se snaží přežít v českém románu V prázdnotě

Opuštěný astronaut s amnézií se snaží přežít v českém románu V prázdnotě
08.05.2021

Úspěšným předprodejem na portálu nakladatelství Pointa prošel vesmírný sci-fi román, nyní je oficiálně v prodeji.

Probudil se ve spánkové komoře na obrovské vesmírné lodi. Nepamatuje si, kdo je, kde je ani jak se tam dostal. Plavidlo je plné zmrazených mrtvých lidí a on jediný je naživu. Jak si postupně vybavuje svou identitu, osud mu klade do cesty mnohé překážky. Jediným společníkem se mu stává umělá inteligence v lodních počítačích. Ochrání spolu s ní svůj koráb před nebezpečným polem asteroidů a nevítaným hostem? Na pomoc sice vyráží odhodlaná posádka v nové lodi – stihne se k nim ale dostat včas?

Něco o autorovi:

Filip Kurečka je 21letý student z Krnova. Studuei v Olomouci na Univerzitě Palackého, obor učitelství přírodopisu a geografie. Má rád knihy a filmy, především sci-fi, zvířata, přírodu a cestování. Jeho největší snem je letět do vesmíru, ale protože je to snad ten nejtěžší sen, jaký si mohl zvolit, rozhodl se napsat knihu a podívat se tam alespoň ve svých představách. Splnil si tak dva dny v jednom. Návštěvu vesmíru a napsání knihy. V psaní by rád pokračoval i nadále.

IMAGE:

Informace o knize:

Název: V prázdnotě 

Autor: Filip Kurečka 

EAN: 9788076502444

ISBN: 978-80-7650-244-4

Počet stran: 280

Vazba: brožovaná 

Rozměry: 130x200mm

Datum vydání 26.04.2021

https://www.pointa.cz/project/9391e26b-9927-11ea-a5de-001dd8b72061

Kniha byla vydána formou crowdfundingového předprodeje na portálu nakladatelství Pointa. Kam dál?

Přečtěte si další články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty, celebrity a hledáte články o inspirativních či známých osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku JsmeUspesni.cz.