UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Rozhovor se zpěvákem Ondřejem Rumlem

Rozhovor se zpěvákem Ondřejem Rumlem
13.12.2017

"Hudba a zpěv jsou pro mě smyslem života. Dostal jsem pro tenhle život tu možnost se takhle realizovat, mám to zapůjčený, a cítím čím dál víc, že je to moje místo, můj smysl tady."

Jaký máte vztah k fantazii, ke scifi, k hororům?

Mám to rád. Teda horory asi úplně tolik ne. Záleží na tom, jaký. Takový ty zombie, příšery a nevím co ještě mě moc neberou. Mám rád, když je to postavený na reálným základu. Based on true story - to mě vždycky hned upoutá a vtáhne. A pak si taky vzpomínám, jak mě úpně odrovnala Záhada Blairwitch, to bylo někde ke konci devadesátek, viděl jsem to v kině v Liberci a vůbec jsem nechápal, která bije. Jen jsem seděl jak přikovanej. Taky mám rád zfilmovaný komiksy. Naposledy mě úplně dostal Dr. Strange. To byla neskutečná podívaná.

Co pro vás znamená zpěv a hudba? Je to radost, profese, umění nebo dokonce životní láska na první pohled?

Hudba a zpěv jsou pro mě smyslem života. Dostal jsem pro tenhle život tu možnost se takhle realizovat, mám to zapůjčený, a cítím čím dál víc, že je to moje místo, můj smysl tady. Lidi, kteří chodí na moje koncerty odchází spokojení, líbí se jim to. Něco jim to dává, jinak by asi nechodili. A já cítím, že mně to taky dělá dobře. Je to taková vzájemnost. Věřím, že každej na světě má někde svoje místo. Ale najít ho a potom ho správně vyplnit, je úkol na celej život. Znám jednoho skvělýho truhláře, co mi dělal skříň a nějaký drobnosti do bytu a došlo mi to. Pro mě je až dojemný vidět někoho, kdo svou prací žije a baví ho, ať je to kuchař, herec, zedník, sklář, nebo malíř.

Jaké máte za sebou hudební projekty, na které jste hrdý?

Já nevím, jsem hrdej na všechny. Asi až na jeden omyl jsem nikdy neudělal nic, za čím bych si nestál. Ale kdybych měl něco vypíchnout, tak asi lyrikál Kudykam, muzikály Johanka z Arku, Hamlet, koncert Petr Hapka žije, moje tři desky... No, tak jsem vlastně vyjmenoval skoro všechno (smích).

Ondřej Ruml - Štěstí zdraví aneb Tak trochu vánoční píseň (oficiální video)

Co byste dělal, kdyby vás unesli mimozemštani?

Zeptal bych se jich, kdo zabil Kenedyho, kdo postavil pyramidy, co je pod sfingou a jestli tam u nich je wifina.

Jak dlouho se věnujete muzice?

Od narození.

Kdy a kde vás v nejbližší době můžeme vidět a hlavně slyšet zpívat?

Akorát dokončuju sérii koncertů One Man Show Nahubu. Poslední v tomto roce bude 13.12. v Klášterci nad Ohří. Pak tam jsou  nějaké vánoční koncerty, těším se s Matej Benko Quintet do Karviné 16.12. Taky mám teď krásnou roli Algernona v komedii Jak je důležité býti (s) Filipem, která se hrává v Divadle pod Palmovkou. S tím představením ale jezdíme i zájezdy po různých divadlech celé ČR.

Co plánujete do budoucna?

Další koncerty Nahubu v příštím roce, novou desku, pracovat na sobě, nebát se, meditovat, být dobrý člověk.

Na co se teď nejvíc těšíte?

Na to, že se tady lidi konečně přestanou nenávidět. Že náš prezident přestane rozdělovat společnost na kavárnu a "obyčejný" lidi, protože nic takovýho neexistuje. Ani kavárna, ani obyčejný lidi. Každej je něčím jedinečnej. A taky na to, že lidi přestanou věřit tý čecháčkovský lži, že se máme špatně a že to za nás někdo vyřeší. Rád bych, abychom uvěřili ve vlastní sílu a schopnost sami něco opravdu dokázat.

Co byste vzkázal na závěr fanouškům magazínu Vanili.cz?

To, že jste paranoidní, ještě neznamená, že vás nikdo nesleduje (smích).

Jak si můžeme objednat vaše vystoupení nebo koncert?

Přes moje www stránky ondrejruml.cz, tam je kontakt. Takže tak.

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navštívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.