UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Ochraňte vozidlo praktickými doplňky. Pomůže mechanické řešení i moderní technika

Ochraňte vozidlo praktickými doplňky. Pomůže mechanické řešení i moderní technika
23.01.2021

Do osobního automobilu můžeme instalovat celou řadu doplňků, které nám mohou zvýšit jeho komfort užívání, případně i třeba ochránit jej před nenechavci.

Často jsou to doplňky poměrně banální na instalaci a určitě se je vyplatí zvážit.

Stop nepořádku v zimních měsících

Takovým příkladem poměrně a jednoduchého mechanického řešení jsou stupačky, neboli nášlapy. Typicky jsou součástí vozidel, které mají karoserii typu SUV, případně Pick up. Ne vždy však musí být součástí výbavy vozidla, kterou jste si zvolili při nákupu, případně u vozidla z druhé ruky samozřejmě nemusí být rovněž instalovány. Přičemž nášlapy do auta si můžete snadno instalovat dodatečně posléze. Tento prvek na automobilu má hned dvojí využití, a to:

  • Zlepšení designu vozu
  • Zlepšení čistoty v interiéru

Zejména větší automobily, které mají tak trochu terénní charakter, tímto určitě získají na atraktivitě po stránce vzhledu. Kromě toho hlavně v zimních měsících nebo v zabláceném podzimu oceníte, že díky snadnějšímu nastupování a vystupování z vozu nebudete přinášet tolik nepořádku do interiéru.

Jak jsme již zmínili, instalace nášlapů je rovněž velmi snadná a zvládnete to v podstatě během hodiny. Součástí setu, který si koupíte, je totiž samozřejmě veškerý montážní materiál a jsou vybaveny návodem.

Nemusíte se obávat ani o životnost těchto dílů, protože pokud zakoupíte kvalitní set, je zde použit vysoce odolný ABS hliník. Ten zajišťuje, že materiál bude mít veškeré potřebné vlastnosti a vydrží vám opravdu dlouho.

Ochrana proti zlodějům

Svůj vůz ale můžete ochránit také po jiné stránce, tentokrát s využitím moderní technologie. Pokud si pořídíte precizní GPS tracker, můžete využívat celé řady výhod. Především je to zjištění aktuální polohy vozidla, ale také veškeré doplňkové údaje, jako je rychlost nebo směr jízdy. Díky monitoringu můžete ochránit vozidlo před krádeží, ale rovněž neoprávněným používáním, pokud se jedná třeba o vozidlo služební.

Image by Peter H from PixabayKam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.