UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Obrysové a potištěné samolepky jako nenápadná, leč účinná reklama

Obrysové a potištěné samolepky jako nenápadná, leč účinná reklama
10.01.2023

Když se zamyslíte nad tím, kde můžete narazit na nálepky a samolepky, zjistíte, že jsou vlastně všude. Sdělují jízdní řády, propagují hudební skupiny a jejich koncerty, informují o cenách výrobků nebo nám různě úspěšně našeptávají, koho máme volit. V marketingu prostě zaujímají speciální místo. Jak ale vytvořit co nejefektivnější nálepky?

Nálepky a samolepky na milion způsobů

Většina lidí si pod pojmem samolepka představí kulatou nálepku velkou zhruba jako jablko. Jenže zejména ve světě marketingu má každý reklamní nosič mnoho podob.

Můžete si nechat vyrobit velkoformátové polepy do obrovských výloh. Tento druh často volí prosklené posilovny či kancelářské budovy, kde sídlí vícero firem.

Menší obchody a poskytovatelé nejrůznějších služeb si oblíbili personalizované nálepky na vývěsních štítech nebo takzvaných stojkách u vchodů.

E-shopy zas menšími samolepkami polepují své zásilky nebo je přidávají jako pozornost přímo k nákupu, aby si ji zákazník nalepil, kam bude chtít.

Speciální kategorií jsou pak polepy na firemní auta. Díky tomuto způsobu propagace podnikání se vaše jméno dostane k obrovskému množství lidí. I zde je ale potřeba volit tiskárnu, která tisk nálepek provede v dokonalé kvalitě, aby na autech navzdory rozmarům počasí vydržely dlouho krásné.

Záruka úspěšné reklamní samolepky? Odvážný nápad a kvalitní zpracování

Mnohé z nálepek, které každý den míjíme, ani nevnímáme. A to jednoduše proto, že jsou snadno přehlédnutelné, nezajímavé nebo už od pohledu odbyté a nekvalitní. Je bohužel poměrně časté, že si živnostník nebo třeba obchodní řetězec nechá vytvořit takto mdlé nálepky, aby ušetřil. Jenže nudné a ošklivé samolepky nepřinesou kýžený výsledek, a jde tak doslova o vyhozené peníze.

Nálepka prostě musí zaujmout na první pohled tak, aby si ji zákazník uchoval v povědomí. Díky tomu si pak v momentě potřeby vzpomene právě na vaše služby a využije jich.

Kromě nápaditého návrhu se ale zákazníci ohlíží i na kvalitní zpracování polepů. Ruku na srdce, svěřili byste svou zakázku firmě, jejíž reklamní nálepky na dveřích se loupou, jsou křivé, vyšisované nebo mají zubatý ořez? Každému bystrému klientovi ihned dojde, že tady se profesionálních služeb nedočká.

Personalizované nálepky se obvykle vytváří dvěma způsoby

Potřebujete vytisknout moderní a vysoce kvalitní nálepku bez vzoru či potisku? Rozhodně zvolte plotrovou fólii ideální pro obrysové samolepky s názvy a čísly. Dokonalý výřez obrysových tvarů a čisté linie ve spojení s vysokou stálostí barev jsou skvělou volbou pro minimalistickou, vkusnou a účinnou reklamu. Plotrová fólie je k dostání v mnoha formátech a barvách lesklého i matného provedení.

Monomerická fólie je zas první volbou v případě, že si přejete reklamní nálepky s potiskem. Profesionální tiskárny vám v případě monomerických samolepek nabídnou kromě tisku i precizní ořezání, které usnadní jejich finální lepení. Rozhodnout se také můžete pro lesklé povrchové zušlechtění, které nálepce přidá na kráse i životnosti.

Zdroj textu a fotografie: InzerentKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.