UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Objevujte Nízké Tatry! Čeká na vás ubytování ve stylových designových chatkách

Objevujte Nízké Tatry! Čeká na vás ubytování ve stylových designových chatkách
20.01.2021

Pohoří Nízkých Tater je turisticky velmi lákavou oblastí, kterou najdeme samozřejmě u našich nejbližších sousedů na Slovensku.

Celá oblast je zároveň Národní park Nízké Tatry, který díky přírodě minimálně poznamenané lidskou činností, toho nabídne opravdu hodně k vidění. Dnes se zde navíc můžete ubytovat ve stylových moderních chatkách, které vám dají zapomenout na každodenní rušný život ve městě.

Stylové ubytování v lyžařském středisku Jasná

Právě stylové chatky jsou ideálním místem, které vám poslouží jako výchozí bod pro objevování krás okolní přírody. Vyvedené jsou v moderní architektuře s velkými prosklenými plochami, které vám doslova dají pocit bydlení ve spojení s přírodou. Minimalistický design potom vyzdvihují ostře střižené linie. Tyto chatky jsou součástí ubytovacího komplexu hotelu Björnson. Ubytování v apartmánech Liptov vám tak zajistí pobyt v lyžařském středisku Jasná, což je jednoznačná volba zejména pro zimní dovolenou. Vyrazit sem ale určitě můžete po celý rok, protože je zde celá řada turistických tras a také stezek pro vysokohorskou cyklistiku. Chatky vám tedy nabídnou zejména:

  • Dokonalou relaxaci uprostřed lesa
  • Unikátní zážitek z pobytu
  • Blízkost sjezdovek a turisticky atraktivních míst

Právě relaxace je to, co si užijete v těchto fotkách maximálně. Kromě toho díky modernímu stylovému interiéru si dokonale odpočinete v maximálním soukromí, a přitom jen na dosah od krás přírody Liptova. K dispozici jsou zde dvojchaty, které jsou odděleny akustickou stěnou, přičemž mohou být ale zároveň využity jako jeden apartmán. Kapacita celého apartmánu je 8 osob, případně 4 a 4 osoby při odděleném využití. Je zde také samostatná chatka pro čtyřčlennou rodinu.

Objevujte okolí

Již jsme hovořili o tom, že okolí a místní příroda toho má opravdu mnoho co nabídnout. Také proto se vám bude hodit určitě nějaké to vybavení pro vaše turistické výlety. Určitě je dobré zvážit třeba výběr dalekohledu, díky kterému dohlédnete tam, kde sami nedojdete. Do Tater si ale rozhodně nezapomeňte sebou vzít také hlavně vhodné oblečení, protože počasí v horách je nevyzpytatelné.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.