UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

O krok před peklem na autogramiádě Kladiva na čaroděje

O krok před peklem na autogramiádě Kladiva na čaroděje
21.03.2018

Jan Procházka se investigativně vpašoval na kulantní akci, na které díky Vanili.cz můžete být teď i vy

Dnes jsme slavili první jarní den, skauti vyrazili do zmrzlých ulic svých měst a vesnic a fanynky a fanoušci Felixe Jonáše a jeho party na autogramiádu k Dobrovskému na Václavském náměstí.

Dámy z knihkupectví vkusně nazdobily horní patro a tak se pod nápisem Esoterika skvěla hromada knih s rudým drakem na obálce.

Úvodní krátké představení všech přítomných autorů a autorek ve stylu „Jmenuji se XY a ke Kladivu jsem přišel jako slepý k houslím“ se neslo ve velice přátelském duchu.  Ovšem dozvěděli jsme se i něco málo o vzniku některých povídek. Díky Darione. A bylo i lehce naznačeno, že druhá série bude mít zatím šest dílů a zahajovat bude právě Martin Darion Antonín. Zbyla i trocha času na všetečné otázky z řad zvídavých čtenářů.

Ale tohle nebyla velká beseda se čtenáři, nýbrž autogramiáda. Takže vzhůru do fronty. A že bylo co podepisovat. Někteří skalní fanoušci si přinesli k podpisu všech třináct kousků. Ostatně z fotografií je jasné, že se autogramiáda povedla.

- - -
Report pro Vanili.cz sepsal a nafotil Jan ProcházkaKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.