UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Nový seriál studia Marvel s názvem INHUMANS míří do kina IMAX

Nový seriál studia Marvel s názvem INHUMANS míří do kina IMAX
23.08.2017

Je tu skvělá zpráva pro všechny příznivce studia Marvel! Na scénu přichází nový seriál s názvem Inhumans.

Tento legendární komiks je zfilmován zcela neobvyklým způsobem: první dvě epizody byly kompletně natočeny na kamery ALEX IMAX 65 mm. Jedná se o revoluční 2D digitální kameru nové generace vyvinutou pro použití předními filmaři pracujícími s formátem IMAX. Diváci v České republice budou mít jedinečnou a zároveň jedinou možnost shlédnout první dva díly seriálu Inhumans 2. a 3. září 2017, a to pouze v pražském kině IMAX.

Seriál Inhumans od studia Marvel vypráví rozsáhlou ságu královské rodiny Inhumanů, jíž vládne záhadný král Black Bolt s tak silným hlasem, že jeho sebemenší šepot může zničit celé město. Královská rodina Inhumanů je rozdělena vojenským pučem. Stěží uniknou na Havaj a jejich překvapivé setkání s tamní bujnou přírodou a lidmi může zachránit nejen je, ale i samotnou Zemi.

Kapacita je omezena, rezervujte si proto nejlepší místa v kině IMAX

Stopáž obou dílů je 90 minut a herecké obsazení je následující: Anson Mount jako Black Bolt, Iwan Rheon jako Maximus, Serinda Swan jako Medusa, Eme Ikwuakor jako Gorgona, Isabelle Cornish jako Krystal, Ken Leung jako Karnak, Ellen Woglom jako anonymní postava, Sonya Balmores jako Auran a Mike Moh jako Triton. Výkonným producentem je Scott Buck, kterému budou v roli showrunnera asistovat Jeph Loeb a Jim Chory Buck z Marvelu. Režie se v prvních dvou dílech ujme Roel Reiné.

Více informací o projekcích naleznete na www.cinemacity.cz

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.