UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Nový akční film Wolverine je k dostání na blu-ray!

Nový akční film Wolverine je k dostání na blu-ray!
30.11.2013

Jste fanoušci X-manů a Hugha Jackmana? Doporučujeme vám nový fantastický film Wolverine (2D+3D), který vyšel v prodlužené verzi na BLU-RAY (3xBR) v balení steelbook!

Hodnocení filmu podle IMDb (Internet Movie Database) je 68 %. Film ohodnotilo více než 100.000 uživatelů mezinárodní databáze filmů, která nabízí informace o filmech, televizních pořadech, hercích, herečkách, režisérech a dalších filmových tematech.

Akční film Wolverine je právě teď k dostání na BLU-RAY ve 2D i 3D

Hugh Jackman se vrací jako Wolverine, aby se postavil svému odvěkému rivalovi v akcí nabitém souboji na život a na smrt, který ho zavádí do moderního Japonska. Prvně v životě se cítí zranitelný, ocitá se na samé hraně svých možností. Logan (Jackman) nebojuje jen se smrtícími samurajskými meči, ale i s vlastní smrtelností ve velkolepém souboji, který ho navždy změní.

 

 

Hrají:

Hugh Jackman, Tao Okamoto, Rila Fukushima, Hirojuki Sanada, Světlana Chodčenkova, Brian Tee, Will Yun Lee, Famke Janssen, James Fraser, Ian McKellen, Patrick Stewart

Bonusy:

  • Alternativní závěr
  • Roninova cesta – Podívejte se, jak tvůrci příběh převáděli z komiksu na filmové plátno
  • Komentář režiséra (Pouze u prodloužené verze)

 

""

 

Partnerem scifi portálu Vanili.cz je e-shop DVDpremiery.cz

 

""

 Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.