UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Novinka v nakladatelství Golden Dog - nová kniha Kyselé bonbony

Novinka v nakladatelství Golden Dog - nová kniha Kyselé bonbony
06.01.2023

Nakladatelství Golden Dog tentokráte přichází s hororovou novelou Kyselé bonbony od Kealana Patricka Burkea. Dejte si pozor, jakou sladkost ochutnáte.

Kealan Patrick Burke se narodil a vyrostl v malém přístavním městečku na jihu Irska. Od malička věděl, že se stane spisovatelem hororů. Kombinace starobylého prostředí, matky milující horory a rodiny plné vypravěčů ho nevyhnutelně přivedla k tomu, že se nakonec živí vyprávěním příběhů. Napsal již několik románů, přes sto povídek, šest sbírek a vydal čtyři uznávané antologie. V roce 2004 byl oceněn cenou Brama Stokera za novelu The Turtle Boy.

Kniha Kyselé bonbony je sedmý svazek edice Zrnka temnoty, kterou Golden Dog na český trh přináší kratší příběhy jak českých, tak zahraničních autorů. Každá kniha představuje novelu jiného autora, kdy by počet stran neměl překročit sto padesát klasického „malého“ formátu, v němž jsou knihy Golden Dog vydávány.

A o čem že jsou Kyselé bonbony?

Phil Pendleton a Adam jsou na první pohled otec a syn, kteří se nijak neliší od ostatních. Chodí spolu na procházky do parku, navštěvují výstavy, muzea a zoologické zahrady. Někdo by mohl říct, že otec je až příliš volný ve výchově, když dítě ztratí na veřejnosti nervy a začne hystericky řvát. Někdo by mohl říct, že svého syna rozmazluje, když mu dovoluje, aby si jedl sladkosti, kdykoli se mu zachce. Někdo by mohl říct, že taková shovívavost se na otci začíná podepisovat, vzhledem k tomu, jak se jeho zdravotní stav zhoršuje.

Nikdo však netuší, že Phil je vězeň a že až do náhodného setkání v obchodě s potravinami před několika týdny Adama nikdy v životě neviděl.

Edice Zrnka temnoty přináší různorodé příběhy a kniha Kyselé bonbony je toho krásným důkazem. Do rukou se vám dostane na první pohled příběh obyčejného muže a jeho synka. Jenže nic není takové, jak se na první pohled zdá. Kyselé bonbony jsou horor, vy to víte a děsíte se toho, co vám odhalí.

Kyselé bonbony jsou na trhu od 15. prosince 2022.

Ukázka z knihy
calameo.com/read/0066256216cc05c7909db

Odkaz pro objednání knihy
goldendog.cz/produkt/kysele-bonbony/Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.