UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Novinka v nakladatelství Golden Dog. Hororový román Ďáblův hřbet

Novinka v nakladatelství Golden Dog. Hororový román Ďáblův hřbet
13.01.2023

Nakladatelství Golden Dog tentokráte přichází s Česko-slovenský hororovým románem ze 13. století Ďáblův hřbet, který je společným dílem Honzy Vojtíška a Ivana Kučery.

V roce 2022 nakladatelství Golden Dog vydalo knihu Městečko, která je specifická tím, že ji napsali dva autoři. Tento způsob psaní románu představuje poměrně zajímavý přístup. Rád pak prezentuji další knihu, která spatřila světlo světa pod taktovkou dvou autorů. Tentokrát zůstáváme na domácí scéně, i když jen na půl. Román mají na svědomí český hororový spisovatel Honza Vojtíšek a slovenský hororový spisovatel Ivan Kučera.

O čem kniha Ďáblův hřbet vypráví?

Skupina dřevorubců a vojáků se ve 13. století vydává dobýt panenskou, lidskou bytostí neobývanou divočinu na slovensko-moravském pomezí. Brzy se však ukáže, že v temných a hlubokých lesích ve skutečnosti nejsou tak úplně sami.

Spolupráce dvou autorů na jedné knize je velmi specifická, ale na český trh, alespoň ten hororový, přináší nový prvek, který se až tak často nevidí. Honza Vojtíšek a Ivan Kučera jsou dva autoři, každý má svůj specifický styl. Přesto dokázali napsat společnou knihu, která má jednotný příběh, který vás zasáhnou svou akčností, stejně jako temnotou, která se kolem vás bude rozprostírat stále víc a víc.

Jak spolupráce probíhala? Ivan Kučera k ní řekl: „Celý román jsme s Honzou podrobně naplánovali. Plánování postav, vztahů mezi nimi, jejich vývoj a samozřejmě vývoj jednotlivých kapitol, to vše nám zabralo měsíce. Nebýt této přípravy, nebylo by to možné. Můžete si psát vlastní texty, jak chcete, ale společné psaní není spontánní. Jakmile jsme to vyřešili, pustili jsme se do psaní. Plusem spoluautorství je, že když jsem například narazil na něco, na čem jsem se zasekl, Honza to rychle rozsekl a šel dál.“

Takže nemeškejte a mrkněte se na slovensko-moravské pohraničí, kde se pokusili usadit lidé, ale něco jim v tom zabránilo.

Ďáblův hřbet je na trhu od 30. prosince 2022.

Ukázka z knihy
calameo.com/read/00662562167831bd565cb

Odkaz pro objednání knihy
goldendog.cz/produkt/dabluv-hrbet/Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.