UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Nová soutěž 48 Hour Film Projectu a skupiny ČEZ

Nová soutěž 48 Hour Film Projectu a skupiny ČEZ
16.08.2014

Partner scifi portálu VANILI.cz: Praha 48 Hour Film Project 2014 uvádí zajímavou novou soutěž hlavního partnera projektu skupiny ČEZ nazvanou „Cena energie“.

Tato soutěž je přístupná všem, nejen soutěžícím 48 Hour Film Projectu.

 

Filmy vytvořené pro tuto soutěž by měly být 5-30 sekund dlouhé a mohou být natočené s jakýmkoliv technickým vybavením. Mohou být nahrány na YouTube, Vine nebo Instagram. Každý snímek má být inspirován claimem hlavního partnera 48 HFP skupiny ČEZ "Naše Společná Energie dokáže úžasné věci“. Film s největším počtem hlasů na FB 48 HFP do 31.8.2014 bude vyhlášem vítězem.

 

Hlavní cenou je Limitovaná EDICE EVA SAMKOVÁ GoPro HERO3 + BLACK EDITION. Vítěz může dostat kameru k použítí pro 48 HFP soutěž a bude také vyhlášen během slavnostního předávání cen v návaznosti na promítání 13. září v kině Aero. Vítěz také obdrží volnou registraci na letošní 48 Hour Film Project pro jejich tým.

 

Film je úžasná věc – dokáže zachytit prchavé kouzlo okamžiku právě tak jako odvyprávět dramatický příběh plný paradoxů. Představuje univerzální jazyk, který je srozumitelný takřka každému. Umí dojmout i rozesmát, vyděsit i rozplakat. A nepochybně se v něm ukrývá spousta energie. „Právě proto se Skupina ČEZ stala partnerem filmové soutěže 48 Hour Film Project. Protože energie je něco, co je nám vlastní, a co máme společné. A k natočení filmu za pouhých 48 hodin jí budou tvůrci určitě potřebovat dost a dost,“ vysvětlil Jan Kapička, ze Skupiny ČEZ.

 

K přihlášení na soutěž jděte na FB stránku 48HFP (https://www.facebook.com/praha48film) a klikněte na odkaz SOUTĚŽ „CENA ENERGIE“. Aby jste soutěž viděli, tak musíte nejprve olikovat stránku.

 

Praha 48 Hour Film Project 2014 se uskuteční během natáčecího víkendu od 5. - 7. 9. s promítáním 13. září.  Týmy se na soutěž mohou zaregistrovat na: http://praha48film.com.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.