UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Nová Pevnost přilétá na křídlech té nejlepší epické fantasy, jež hýbe současným světem

Nová Pevnost přilétá na křídlech té nejlepší epické fantasy, jež hýbe současným světem
28.01.2021

Vítejte do vesmíru fenomenálních ság, které změní váš život!

Brandon Sanderson, Tad Williams, Joe Abercrombie, Garth Nix, Brian McClellan a samozřejmě Steven Erikson. Lepší nástupce si J. R. R. Tolkien asi ani nemohl přát. Těmto a dalších báječným tvůrcům se věnujeme v parádním článku o FANTASY SÁGÁCH. Stejně tak ale zavzpomínáme na FILMOVÉ TRHÁKY ROKU 2020, kterých sice nebylo moc, ale díky bohu aspoň za ně. V seriálové sekci si naopak popřejme výhled do nového roku, kde se to jen hemží potenciálními šlágry s PÁNEM PRSTENŮ a s NADACÍ v čele. A mimochodem, tušíte, odkud by se mohla vzít spása pro osiřelá kina, až se dočkají otevření? Přinášejí ji ANIMÁKY, tedy pokud budou alespoň tak sympatické jako RAYA A DRAK.

Rádi vám ale představíme i další hosty COMIC-CONU PRAGUE 2021, a to CRYSTAL REEDOVOU a SYLVESTERA MCCOYE. To už na vás ale v knižní sekci čekají MARTINA D. ANTONÍNOVÁ a její knižní novinka KŘIVÉ OSTŘÍ a krátký rozhovor s ní berte jako slib, že tuhle super autorku již brzy pozveme do pevnostního podcastu GEEKZÓNA.

Zaměříme se ale také na finále trilogie Moře střepů, na PŮL VÁLKY od Joea Abercrombieho. Povídkami pak přispěli Václav Vágenknecht a Daniela Mičanová. Společně s vámi ale vzpomeneme i na největšího českého skalda JAROSLAVA MOSTECKÉHO, který nás opustil v polovině prosince loňského roku.

A vzápětí padne otázka: SNÍŠ O DRUHÉ ZEMI?, kterou pokládá spisovatelka Temi Oh. Samozřejmě ale nesmí chybět ani KNIŽNÍ TOP 10 PEVNOSTI ZA ROK 2020. A pro milovníky sci-fi ság tu máme lahůdku, TŘINÁCT DNŮ GUERILLY od Richarda Šusty, zatímco v kreslené sáze představíme XERXA od Franka Millera, NEONOMICON a první RYTÍŘE Z HELIOPOLE. A to už se o slovo hlásí herní sekce a spolu s ní ozvěny CYBERPUNKU 2077 a survival RPG ZAPOVĚZENÉ ZEMĚ. A příběh černého rytíře ANTARA IBN ŠADDÁDA znáte.

A KURONSKÁ KNÍŽATA? Těch budou zas plné historické stránky. Ani tím ale nekončíme. Dovolte nám zatleskat úspěchu XB-1, časopisu, který čeká spousta novinek a jejž by měl znát nejen každý milovník fantastických povídek. Zkrátka a dobře, jsme tu pro vás a už se těšíme, až se začtete do pevnostních stránek. Pevnost vládne, a to hlavně díky vám! ?? #casopispevnostKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.