UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Nezapomeňte si 30. září v sobotu udělat čas na ErotiCon

Nezapomeňte si 30. září v sobotu udělat čas na ErotiCon
31.08.2017

Na programu ErotiConu 30. září 2017 bude erotika ve scifi a fantasy. Již počtrnácté nabízí ErotiCon neotřelou zábavu nejen všem příznivcům f/sf, ale i dalším zvědavcům.

Nezapomeňte si 30. září v sobotu udělat čas na erotiku!

Už se nám to blíží! Na programu bude, jak asi tušíte, erotika ve scifi a fantasy. Již počtrnácté nabízíme neotřelou zábavu nejen všem příznivcům f/sf, ale i dalším zvědavcům. S námi se rozhodně nebudete nudit. Letos se můžete těšit nejen na přednášky známých autorů a oblíbených přednášejících, ale i na zajímavé hosty, inspirativní workshopy a tanec, a poprvé také na galavečer plný lechtivých překvapení.

Vanili.cz je mediálním partnerem ErotiConu

ErotiCon je dnes již kultovní nezávislá akce s dlouholetou tradicí pro všechny příznivce sci-fi a fantasy, zaměřená nejen na erotická témata. Nabízí zábavu všem nadšencům i zvědavcům. Mezi časté hosty ErotiConu patří známé české osobnosti ze světa české žánrové literatury. Nechybí ani zajímavé workshopy, tematické přednášky a další doprovodný program, například taneční či divadelní vystoupení.

První myšlenka uspořádat ErotiConu přišla v roce 2002. Od té doby prošel řadou změn, jak ve složení programu, tak i ve složení organizačního týmu. Po jednoleté přestávce se v roce 2015 opět vrátil mezi české fanouškovské SF/F akce. Comeback byl pojat v klubovém stylu, nicméně letošní 14. ročník proběhne v mnohem větších prostorách a s ještě lepším technickým vybavením. Klub Kotelna je zcela klimatizovaný, disponuje šatnou, inspirativními prostorami a nabízí také možnost kvalitního občerstvení.

ErotiCon umožňuje umělecké vyjádření romantických tužeb či zobrazení lidské krásy – nejen té fyzické, podporuje svobodu umění ve všech jeho podobách, přináší příležitost zkušeným i začínajícím umělcům. Kromě příjemné zábavy nabízí návštěvníkům možnost setkat se zajímavými osobnostmi a prožít něco nevšedního.

Vzhledem k ústřednímu tématu je ErotiCon určen účastníkům starším 18ti let.

Místo a čas conání

  • Letošní 14. ročník ErotiConu se bude konat v sobotu 30.9.2017 od 10h
  • v klubu Kotelna na adrese Služeb 3a, Praha 10
  • web: http://eroticon.us

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.