UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Nejoblíbenější kostýmy na Halloween

Nejoblíbenější kostýmy na Halloween
29.10.2018

na základě online vyhledávání

Halloween je sice americká tradice, ale v Evropě mu přicházíme na chuť stále více a více. Během poslední říjnové noci vylezou ze svých skrýší duchové a démoni a spolu s nimi mnoho dětí i dospělých v kostýmech. Ať už se chcete přestrojit za nestrašidelnější příšeru, nebo se konečně stát superhrdinou, toto je vaše šance!

Portál ShopAlike se rozhodl zjistit, které žánry a konkrétní kostýmy se těšily největší popularitě, a proto se podíval na údaje o 13 evropských zemích za uplynulé 3 roky v Google Trends. Pro průzkum použili klíčové slovo "kostým" nebo jeho překlady* a podívali se na přehled nejpopulárnějších vyhledávaných termínů, témat a obrázků.

Nejpopulárnější kategorie za uplynulé 3 roky

na základě top vyhledávaných termínů, témat a obrázků pro klíčové slovo "kostým"

Posledních pár let se ukazuje, jak hledané halloweenské kostýmy souvisí s filmovým průmyslem. Na vrchol popularity se dostaly zejména postavy z velkých trháků. Druhou nejoblíbenější tématickou skupinou jsou klasické strašidelné postavy, jako duchové, čarodějnice nebo postavy z klasických hororů. Těsně za nimi se na třetí příčce umístily kostýmy různých povolání a uniforem - požárníci, policisté nebo roztleskávačky, to jsou nesmrtelné klasiky.

Nejpopulárnější kostýmy za uplynulé 3 roky

na základě top vyhledávaných termínů, témat a obrázků pro klíčové slovo "kostým"

Vítěznou maskou v kategorii popularity se za uplynulé tři roky bezkonkurenčně stala Harley Quinn z vesmíru DC komixů. Tato postava vždy patřila k oblíbeným, ale uvedení kasovního trháku Suicide Squad se významně odrazilo na počtu vyhledávání tohoto kostýmu. Další silnou ženskou hrdinkou, která se v současnosti opět těší vlně zájmu, je Wonder Woman. Nejdříve jsme ji mohli vidět ve filmu Batman vs. Superman v roce 2016 a v roce 2017 se dočkala vlastního filmu. Top 5 nejoblíbenějších kostýmů uzavírají zombies, čarodějnice a klauni. Skutečné hororové klasiky, které nikdy nevyjdou z módy! A při jejich silném zastoupení v televizní a filmové tvorbě se s nimi budeme určitě setkávat nadále.
Zdroj: ShopAlikeKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.