UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

HorrorCon hlásí návrat undergroundové a dekadentní poezie

HorrorCon hlásí návrat undergroundové a dekadentní poezie
15.06.2020

Nakladatelství domácího horroru Golden Dog a festival HorrorCon spojili své síly a vytvořili odvážný experiment – horrory ve verších – sbírku černé poezie s názvem Co číhá v temnotách

Po třech povídkových knihách letos HorrorCon v rámci podpory dalších forem umění připravuje sbírku horrorových básní. Že nebudou jen tak ledajaké, je nabíledni. Najdete tu příběhy, které vám budou povědomé, chmury, které vám budou blízké, a ano, budete se i bát. Tvůrcem myšlenky je horkokrevný básník Zdeněk Zelda Záleský, ten také spolu se spisovatelkou a pořadatelkou festivalu HorrorCon Kristinou Haidingerovou knihu editoval. Výtvarnou stránku si vzali na starosti Infernalisté Sandro Dragoj a Anna Korbelová, předmluvu napsal vynikající český spisovatel, kronikář a humorista Petr Boček. Projekt vzniká za podpory uměleckého hnutí Infernalismus a samozřejmě webzinu Vanili.cz coby mediálního partnera. Nakladatelských otěží se naplno ujalo nakladatelství českého hororu Golden Dog. Křest prpběhne 21. 11. na pátém ročníku HorrorConu v Praze.

ANOTACE:

V hlubinách temnoty číhá Prokletý král.

V hlubinách temnoty číhá Smrt.

Je tam Marnost.

Hymna podsvětí.

Nekropolis.

A možná i Milost.

Sbírka hororových básní opředených závojem hříchu, fantastiky, filosofie, erotiky a bizarnosti. Na knize se podílelo 21 umělců, kteří svůj vztah k hrůze reprezentují stylem takřka opojným. Tato jedinečná sbírka vás pohltí a vezme do nejtemnějších zákoutí vaší duše. Troufnete si vstoupit?

INFO O KNIZE

Co číhá v temnotách – sbírka černé poezie

Autoři: Xerodoth Sigmius, Zdeněk Zelda Záleský, Sandro Dragoj, Tomáš Marton, Kristina Haidingerová, Zuzana Balíková, Anxieta Rosier, Tomáš Mikolajek, Jana Dvořáčková, Jan Vrána, Red Bollow, Tomáš Nývlt, Mircea Dan Duta, Pavel Skořepa, Ráchel Noa, Natálie Dočekalová, Denisa Jahodová, Kira Bulat, Jakub Dobrovič, Kamil Princ

Ilustrace: Anna Korbelová, Sandro Dragoj

Nakladatel: Golden Dog – Martin Štefko

Vyjde na podzim 2020Kam dál?

Objevte blog o intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.