UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Natáčení postapo filmu Trash Town je skoro u konce

Natáčení postapo filmu Trash Town je skoro u konce
19.03.2019

Ve dnech 16. - 17.3.2019 proběhlo natáčení důležitých scén „Severského klanu“ do studentského post-apokalyptického filmu Trash Town pod záštitou Multilabu na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara v Plzni.

Ve dnech 16. - 17.3.2019 proběhlo natáčení důležitých scén „Severského klanu“ do studentského post-apokalyptického filmu Trash Town pod záštitou Multilabu na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara v Plzni. Sobotní natáčení bylo hlavně o konverzacích a jiných dialozích zásadních pro příběh, kde jednu z hlavních rolí severského vůdce ztvárnil Vojtěch Vrobel, který je u Trash Townu i mimo jiné jako hlavní koordinátor kaskadérské skupiny Invictum z Plzně.  

Víkendového natáčení se zúčastnil také plzeňský filmový nadšenec Honza Vavřička (bavič a herec z pořadu Smazané skeče) v roli komorníka severského vůdce.

V neděli bylo opět pro změnu trocha té akce, které se zúčastnil tým Secondary Group Team Soldiers z Chebu. ,,Mám s klukama z S.G.T.S velmi dobré zkušenosti už od natáčení předešlého snímku Šílení klauni. Proto jsem se rozhodl, že je opět povoláme k nám do Řeneč na scénu.“ řekl režisér filmu Leoš Kastner.

Natáčení probíhalo v obci Řenče na řenečské tvrzi, jejíž historické zmínky sahají až do 14. století. Dále byla využita pro akční scény Knižská skála u Řeneč, která posloužila jako tábor kanibalů.

,,Je neuvěřitelné, kolik nadšenců se u takového projektu sejde. Nabíjí mě to energií, mám kolem sebe lidi, kteří mi plně věří a je radost s nimi spolupracovat. Hlavní aktérkou víkendového natáčení byla zároveň i naše skvělá herečka Dagmar Kršňáková, která dovede při první klapce přednést úctyhodný a dechberoucí výkon. Dva dni před natáčením na poslední chvíli dostane upravený scenář, a Dagmar si do jediného slova pamatovala text na všechny scény.“ ocenil režisér filmu, který má na vývoj tohoto postapokalyptického filmu podporu rodiny, blízkých, kamarádů a nadšenců, kteří dělají vše pro to, aby se jednalo o co nejlepší snímek. 

Mimo již zmíněné víkendové natáčení se jedna z maskérek Trash Townu, Adéla Lukášová zúčastnila Mezinárodního mistrovství České republiky v malování na tělo, kde získala 2. místo v kategorii SFX

,,Během toho, kdy nás Adéla reprezentovala na mistrovství, probíhalo právě sobotní natáčení na tvrzi a Make-up v ten den hravě zvládla naše druhá maskérka Viki Hrbáčková.“ dodal Leoš Kastner.

Po odtočení posledních scén a dotáček se tvůrci stěhují do střižny, kde bude vznikat finální podoba filmu Trash Town. Nastanou další velké práce spjaté s postprodukcí, vizuálními efekty a nahráváním doplňkových zvukových efektů.

Foto: Dušan BělohradskýKam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.