UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Napiš povídku a buď slyšet!

Napiš povídku a buď slyšet!
08.08.2018

Audiotéka letos vyhlašuje první ročník beletristické soutěže na téma „Více času na život“.

Vítězné dílo bude profesionálně zpracováno do audioknižní podoby

Distributor audioknih Audiotéka vyhlašuje soutěž pro všechny milovníky psaní. Žánru, stylu a nápadu se meze nekladou, jedinou podmínku je uchopení tématu „Více času na život“.

Audiotéka se v Česku již sedmým rokem věnuje distribuci a produkci audioknih, a tak se vítěz mimo věcných cen může těšit na to, že se jeho díla ujme tým profesionálů. Od grafika, který připraví audioknize obálku, až po známého interpreta, který ji kvalitně namluví. Vítězná povídka tak spatří světlo světa právě v podobě audioknihy.

Téma „Více času na život“ zvolila Audiotéka symbolicky z toho důvodu, že právě poslech audioknih může přinést více kvalitně stráveného času. A to zejména pokud se poslechu audioknih věnujeme během rutinních, a ne zcela zábavných činností, jakými jsou každodenní cesty do práce, domácí práce či další manuální aktivity.

Kvalitu soutěžních příspěvků bude posuzovat spisovatelka Ivana Chřibková, knižní odborník a zakladatel Facebookové skupiny Literární S(n)obi Tomáš Fojtík, zástupci Audiotéky a nakladatelství Bookmedia.

Podmínky:

  • Téma: Více času na život
  • Rozsah: 10 – 15 normostran
  • Věkový limit účastníků: 16+
  • E-mail pro zaslání soutěžních příspěvků: soutez@audioteka.cz
  • Termín ukončení soutěže: 28. 9. 2018

Výhra:

  • Audioknižní zpracování vítězné povídky
  • 7 audioknih dle vlastního výběru.

 Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.