UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Nakladatelství FANTOM Print vydává první díl série Poslední potomci

Nakladatelství FANTOM Print vydává první díl série Poslední potomci
07.04.2019

Tajné organizace se nyní nezastaví před ničím, aby získaly artefakt - Trojzubce ráje.

Anotace

V Owenově životě neběží nic správně už od chvíle, co jeho otec zemřel ve vězení, obviněný ze zločinu, o němž si je Owen jist, že ho nespáchal. Monroe, školní ajťák, mu však nabídne způsob, jak by mohl otcovo jméno očistit, a to když ho nechá použít Animus – zařízení, které uživatelům umožňuje prozkoumávat genetické vzpomínky pohřbené v jejich vlastní DNA. Ta zkušenost ale přinese Owenovi víc, než předpokládal. Během simulace totiž odhalí existenci starověké a mocné relikvie, která byla dlouho považována za legendu – Trojzubce ráje. Tajné organizace se nyní nezastaví před ničím, aby artefakt získaly – a to jak bratrstvo asasínů, tak templářský řád. Brzy začne být zřejmé, že se Owen může zachránit pouze tak, že najde Trojzubec jako první.

Pod Monroeovým vedením vstoupí Owen a několik dalších mladých lidí do vzpomínky, kterou spolu sdílejí prostřednictvím své DNA, ocitnou se tak uprostřed Odvodových nepokojů v New Yorku v roce 1863. Owena a jeho společníky tak čekají těžké zkoušky v nebezpečných ulicích New Yorku a jejich minulé zkušenosti budou mít navíc dalekosáhlé důsledky pro přítomnost.

Info o knize

ISBN 978-80-7594-026-1
Autor: Matthew J. Kirby
Název: Poslední potomci
Série: Assassin’s Creed: Poslední potomci 1
Žánr: herní
Překlad: Kateřina Niklová
Formát: brož., 145x205 mm
Počet stran: 304
Cena: 299 Kč
Datum vydání: 3. 4. 2019
Datum vydání e-knihy: 10. 4. 2019

O autorovi

Matthew J. Kirby (*1976) pochází z Utahu. Vystudoval historii psychologii a kromě psaní se živí právě druhým zmíněným jako školní psycholog. Jeho knihy se (možná proto) zaměřují především na dětské čtenáře s výjimkou série Poslední potomci, která spadá do žánru young adult. V roce 2012 získal cenu Edgar Award za nejlepší mystery knihu pro mládež.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.