UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Nakladatelství FANTOM Print vydává desátou knihu podle kultovní videohry Assassin’s Creed

Nakladatelství FANTOM Print vydává desátou knihu podle kultovní videohry Assassin’s Creed
24.10.2018

BYLY ČASY, KDY NA SVĚTĚ NEBYLI ASASÍNI ANI TEMPLÁŘI…

ale ty časy už nemají trvat dlouho!

Videoherní série Assassin’s Creed „navštívila“ spoustu historických období, ale tentokrát se podíváme do tak dávné historie, že Ubisoft musel logo Assassin’s Creed rozšířit o slovíčko Origins, kterým naznačuje, že se podíváme tak daleko, kdy ještě asasíni a templáři neexistovali.

Anotace:

Egypt, 70 př. n. l. Zemí se plíží nemilosrdný zabiják. Jeho úkolem je vypátrat a zničit poslední členy starověkého řádu Medžajů – vyhladit pokrevní linii.

Mírumilovnou Síwu znenadání opustí její ochránce, který na místě zanechá svého mladého syna Bayeka. Ten má spoustu otázek na budoucnost a snaží se dát svému životu nějaký smysl, vyrazí proto hledat odpovědi a během své bouřlivé cesty podél Nilu a skrze celý Egypt bude muset čelit řadě nebezpečí a odhalit tajemství Medžajů.

Info o knize:

Autor: Oliver Bowden
Originální název: Desert Oath
Formát: brož., 145x205 mm
Počet stran: 320
Cena: 299 Kč
Nakladatel: FANTOM Print (www.fantomprint.cz)
ISBN: 978-80-7594-015-5

Cyklus ASSASSIN’S CREED:

Podle světoznámé kultovní videohry Assassin’s Creed vznikla řada románů, která se více či méně drží nastolené herní linie. Prostřednictvím vynálezu, který umožňuje prožívat minulé životy, se hlavní hrdina Desmond Miles dostává do řady historických epoch (renesanční Itálie, Byzanc, Karibik aj.), kde znovuprožívá osudy elitních nájemných vrahů – asasínů, k nimž vede jeho rodová linie.

 Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.