UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Na motorce je bezpečnost klíčová. Nepodceňujte kvalitu přilby a dalších doplňků

Na motorce je bezpečnost klíčová. Nepodceňujte kvalitu přilby a dalších doplňků
23.03.2021

Každý milovník motorek vám řekne, že motorka je krásný stroj. Je také zdrojem radosti a zážitků, což je všechno pravda. Je to bohužel ale také zejména v dnešním hustém provozu, do značné míry stroj nebezpečný, a to především pro svého majitele.

Motorka totiž sama o sobě poskytuje jen minimální ochranu, a nemusí to být nutně hned srážka s jiným vozidlem, ale klidně jen obyčejný pád. Proto je důležité kvalitní oblečení, a samotným základem je samozřejmě také ochrana hlavy, tedy přilba.

Splní všechny normy a zároveň je stylová

Stejně jako libovolný jiný produkt, také u přilby existují výrobky, které jsou méně kvalitní, a které jsou naopak kvalitnější. Velice dobré řešení z pohledu celkové kvality produktu, jsou schopny nabídnout třeba oblíbené přilby HJC. Protože motorkáři si také potrpí na patřičný vzhled svých doplňků na motorku, ani toto tento výrobce ve svém sortimentu nezanedbává. Stylový design je tak samozřejmostí. Naprosto klíčové však z hlediska použití těchto přileb je:

  • Vysoce kvalitní materiál

  • Snadná údržba

Právě díky kvalitnímu polykarbonátu, který splňuje veškeré evropské bezpečnostní standardy a má patřičné homologace, je zajištěna maximální ochrana hlavy. Ať už budete kupovat libovolnou přilbu na motorku, vždy si dávejte pozor na to, zda se jedná o oficiální prodej v České republice, což je první předpoklad toho, že výrobek splňuje veškeré evropské standardy.

Velkou výhodou výše zmíněných přileb je mimo jiné vyjímatelných vnitřek, který umožňuje snadnější údržbu. Pro komfortnější používání přilby se můžete zaměřit také na další vlastnosti, jako je například sluneční clona.

Máte kvalitní rukavice?

Důležitá je na motorce samozřejmě také kvalita oblečení, kvalitní obuv, ale také kvalitní doplňky. Ty hrají neméně důležitou roli při celkové ochraně na motocyklu. Pamatujte proto také na rukavice na motorku. U kvalitních rukavic byste se měli zaměřit i na patřičné chrániče, které dokáží omezit například otlaky od řídítek.

Zdroj obrázku:
kitzcorner / Shutterstock.comKam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.